Robotyka w Radkowie

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2021 autor Michał Szafrański

Rozpoczynam współpracę z prężnie działającym Stowarzyszeniem Nasze Dzieciaki z Radkowa. W ramach współpracy co środę prowadzona będzie robotyka w Radkowie. Dziś odbyło się spotkanie organizacyjne i pokazowe warsztaty. Frekwencja przerosła oczekiwania i już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć w przyszłymi informatykami, konstruktorami czy inżynierami.

Innowacyjna gmina, czyli robotyka w Radkowie

Ambicją Stowarzyszenie Nasze Dzieciaki z Radkowa jest inwestycja w dzieci. W środę mogą one skorzystać również z zajęć tanecznych. Na pierwszych zajęciach wykonaliśmy model wyścigówki. Udało się przeprowadzić nawet zawody robotów, które obserwowali opiekunowie i rodzice uczestników.

robotyka w radkowie

Robotyka w Radkowie Foto: Michał Szafrański

Robotyka w Radkowie będzie prowadzona raz w tygodniu, wstępnie ustalono środy w Zespole Szkół w Radkowie. Zapisów na zajęcia można dokonywać za pośrednictwem przedstawicieli Stowarzyszenie. Dysponujemy nie tylko zestawami klocków jak również komputerami przenośnymi, dzięki czemu do zajęć nie jest wymagane posiadanie sali komputerowej. Zapraszam inne organizacje, szkoły i rodziców do współpracy na www.emesz.pl/robotyka. Do zobaczenia w następną środę w Radkowie.

zajęcia pozalekcyjne w radkowie

Dzieci z Radkowa programowały wyścigówkę Foto: Michał Szafrański

Dzisiejsze zajęcia okiem kamery …

polub

youtube facebook

Udało się … uruchomiliśmy pierwsze roboty w Radkowie

robot wyścigówki

Wyścigi robotów Foto: Michał Szafrański

Jeśli chcesz dołączyć do grup uczestników zajęć z robotyki dla dzieci w Radkowie, zapraszam do kontaktu z przedstawicielem Stowarzyszenia Nasze Dzieciaki, odpowiedzialnej za rekrutacje – Agata Kocela – 607 875 324

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *