Pytania i odpowiedzi, czyli tzw. FAQ. Na łamach tej strony, staram się udzielać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące marketingu, księgowości, szkoleń i nie tylko.

Pytania i odpowiedzi

Z góry przepraszam, że odpowiem: "to zależy". Koszt pozycjonowania stron zależy głównie od tego w jakiej branży działasz i jak szeroko chcesz być widoczny w sieci. Mam nadzieje, że rozumiesz, że inna cena obejmować będzie pozycjonowanie "meble na wymiar kielce", a inny "meble na wymiar". Im bardziej ogólna będzie fraza, tym dotrzesz do większej ilości osób - to kosztuje więcej. Ale nie zawsze jest to potrzebne. Dlatego właśnie potrzebuje właśnie kilku informacji o Twoim biznesie, aby przedstawić najbardziej optymalną ofertę.

Pytania Trening Marketingu

Można oczywiście, wybrać sobie jeden wybrany tydzień. Ale to jest jak czytanie książki do środka. Nie wiedząc co jest na początku, trudno jest zrozumieć całość.
Tak oczywiście, można płacić kartą za dostęp do wiedzy zgromadzonej w kursie.
Stale testuje nowe rozwiązanie, które aktualizacje w formie udostępnianych w kursie materiałów PDF. Dlatego i tak to pytanie odpowiedź jest oczywiście TAK.
Niestety nie, ale nie dlatego że nie chcę Ci dać rabatu, tylko dlatego że z doświadczenia wiem, że jak kupisz wszystkie lekcje, to nie przerobisz ich pewnie nawet w 10%. Dlaczego ? Tak dużo materiału przytłacza. Przyjąłem, że jeden kurs, przyswaja się i wdraża około tygodnia. Dla jednych będzie to więcej niż tydzień, dla innych mniej. Dlatego efektywniej będzie zamawiać kolejne materiały po kolei. Chcę Cię czegoś nauczyć, a nie sprzedać kurs i zapomnieć o Tobie.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi lub masz dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu.

michał szafrański

730 775 333 

kontakt@michalszafranski.pl