michał szafrański„Nie ma barier, są tylko wymówki, które trzeba przezwyciężać”

W tym miejscu warto napisać parę zdań o sobie. Mam na imię Michał – „wytrawny” rocznik ’85. Pasjonat Internetu, marketingu i sportu. Ekonomista z wykształcenia, a przede wszystkim aktywny bloger. Możesz mnie znać jako autora kursów, szkoleń oraz blogów, w których dzielę się praktycznym spojrzeniem na marketing, biznes, sport i aktywność w środowiskach lokalnych.

Studia do czas aktywnej działalności w Kole Młodych Ekonomistów „Economus” i zdobycie uprawnień Doradcy finansowego, oraz upragnionego tytułu Magistra Ekonomii, o specjalności Rachunkowość i przepisy podatkowe.

Blog www.michalszafranski.pl to źródło praktycznych informacji na temat marketingu w Internecie, kampanii reklamowych i nie tylko. Wspólnie testujemy najnowsze sposoby na promocję firmy, zdobywanie nowych klientów i rynków oraz badamy aktualne trendy w marketingu internetowym.

prowadzenie szkolenia ABC małej firmy
Prowadzę szkolenia w zakresie przedsiębiorczości, marketingu i księgowości. Foto: archiwum prywatne

Moi kursanci mogą mnie znać również jako prowadzącego stacjonarne szkolenia w zakresie rachunkowości, prowadzenia małej firmy, zakładania firmy, marketingu, komputerowej księgowości, obsługi komputera, czy pakietu Office MS. Prowadzę również szkolenia w zakresie robotyki dla dzieci.

Zawodowo stale związany z marketingiem (pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych) – Specjalista ds. SEO. Zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwoliło mi na start w samodzielnym biznesie. Obecnie prowadzę Firmę marketingową michalszafranski.pl Michał Szafrański. Wspieram biznes w zakresie księgowości, pozycjonowania, projektowania stron internetowych i programów, szkoleń nie tylko. Nie zapominam o najmłodszych. Z ich udziałem prowadzę szkolenia w zakresie branży przyszłości – robotyki. Moje internetowe wydawnictwo ma za sobą już pierwsze debiuty wydawnicze.

Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce 2016 r.
Mistrzostwo Polski w Lekkiej atletyce osób niepełnosprawny – archiwum prywatne

Nie samą pracą żyje człowiek. W myśl tej zasady od kilku lat jestem zawodnikiem Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Do największych sukcesów należy bez wątpienia tytuł v-ce Mistrza Polski w rzucie dyskiem (osób niepełnosprawnych) – srebrny medal – zdobyty w 2014 roku, na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku. Tak tak, jestem osobą niepełnosprawną

W sezonie 2015 r. na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Zielonej Górze, zdobyłem dwa brązowe medale (rzut dyskiem i oszczepem) – poprawiając swoje rekordy życiowe.

Rok 2016 to kolejne sukcesy w sporcie osób niepełnosprawnych. Na lipcowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce, rozgrywanych w Słupsku, zdobyłem dwa złote (rzut dyskiem i pchnięcie kulą) oraz srebrny medal w rzucie oszczepem.

ślubowanie radny michał szafrański

W 2014 otworzyłem kolejny rozdział w swoim życiu. Ku mojemu, pozytywnemu zaskoczeniu zostałem wybrany Radnym Rady Miejskiej we Włoszczowie i reprezentuje w niej sołectwa Nieznanowice, Rząbiec i Wymysłów. Moją aktywność jako radnych prezentuje na www.michalszafranski.eu. Lipiec to pierwsze medale Mistrzostw Polski w rywalizacji niepełnosprawnych lekkoatletów w Białymstoku.

człowiek roku bez barier 2015
Nominacja w Ogólnopolskim konkursie Człowiek Bez Barier 2015 – archiwum prywatne

Początek roku 2015 i kolejny dowód uznania – zostałem Sołtysem Sołectwa Nieznanowice. Kolejne medale Mistrzostw Polski i założenie Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, które działa na rzecz aktywności osób niepełnosprawnych. Jako jedyny mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zostałem nominowany w Ogólnopolskim konkursie „Człowiek roku bez barier 2015”. W październiku mogłem świętować ukończenie studiów podyplomowych – Zarządzanie zasobami ludzkimi.

najlepsza strona wiejska województwa świętokrzyskiego
Zaprojektowana przeze mnie strona została najlepszą stroną wiejską w Województwie Świętokrzyskim – archiwum prywatne

Od 2015 roku realizuje się również jako Sołtys Sołectwa Nieznanowice. Kapituła Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, w październiku 2016 roku wyróżniła administrowaną przeze mnie strona internetowa sołectwa Nieznanowice, tytułem najlepszej strony województwa Świętokrzyskiego.

latarnik 2016

Rok 2016, nie zwalniam tempa. Zdobyłem tytuł Mistrza Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w konkurencjach rzutu dyskiem i pchnięciu kulą. Koniec roku to podsumowania i wygrany Plebiscyt Gazety Echo Dnia na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie oraz Tytuł Latarnika 2016, jako nagroda za działalność społeczną.

W grudniu 2016 ukończyłem Kurs Wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży, z którym wiąże się prowadzenia zajęć z robotyki dla dzieci, które to innowacyjne zajęcia prowadzę od 2017 roku.

Warto marzyć, jednak aby marzenia zaczęły się spełniać trzeba ciężko pracować. Na początku 2017 zbliżyłem się do spełniania jednego ze swoich marzeń. Zostałem powołany do Reprezentacji Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce i trenuje, przygotowując się do debiutu w kadrze.

Grudzień 2017 to nagroda Starosty Włoszczowskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w Powiecie Włoszczowskim.

6 grudnia 2017 roku, jako jedyny reprezentant województwa świętokrzyskie uczestniczyłem w 4 Parlamencie Osób Niepełnosprawnych w Brukseli. Obrady poświęcone były opracowaniu nowej europejskiej strategii dostępności osób niepełnosprawnych w życiu publicznym w całej Unii oraz w jej poszczególnych państwach członkowskich.

Obrady Parlamentu Europejskiego Osób Niepełnosprawnych w Brukseli - Foto: archiwum prywatne
Obrady Parlamentu Europejskiego Osób Niepełnosprawnych w Brukseli – archiwum prywatne

Rok 2018 to praca zawodowa, testowanie kolejnych strategii marketingowych i kolejne strony internetowe, którymi udało mi się wprowadzić swoich klientów na wyższy, biznesowy poziom. To również rok kolejnego spełniania – tym razem sportowego. W sierpniu wspólnie z kadrą braliśmy udział w rywalizacji, w dwóch imprezach rangi Mistrzowskiej. W Barcelonie udało mi się stanąć na podium Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata CP ISRA, a na Mistrzostwach Europy w Berlinie zająłem 6 miejsce.

W październiku 2018 zostałem wybrany Radnym Rady Miejskiej we Włoszczowie na kolejnym kadencję, uzyskując najlepszy wynik w Gminie. Zostałem również Przewodniczącym Komisji Skarg i Wniosków. Zwiększyła się również ilość miejscowości, którą reprezentuje w Radzie. Do dotychczasowych: Nieznanowic, Rząbca i Wymysłowa dotyczyła Wola Wiśniowa.

Jestem dumny, że mogę wspierać lokalne projekty. Pragnę również rozwijać wśród dzieci praktyczne umiejętności w zakresie informatyki. Zajęcia robotyki dla dzieci, to coś co daje mi chyba najwięcej radości. Warsztaty są połączeniem innowacyjnej edukacji, alternatywą do bezproduktywnego spędzania przez dzieci czasu, przed komputerem czy laptopem oraz krzewienia nauki przyszłości w najmłodszym pokoleniu.

Firma marketingowa michalszafranski.pl działa według misji aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Pragnę uwalniać niewątpliwy potencjał niepełnosprawnych.

Jeżeli sądzisz, że moglibyśmy rozpocząć współpracę w wybranym sektorze działania lub masz jakieś pytania o jej warunki

Darmowa wycena kampanii marketingowej to dodatkowy atut, bo propozycję ceny można przecież przyjąć, albo odrzucić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów

Dodam tylko jeszcze, że interesuje się przedsiębiorczością i II wojną światową. Lubię podejmować nowe wyzwania i nie lubię narzekania …

Swoją działalność oparłem o kompetencjach (certyfikatach, dyplomach, zaświadczeniach)

Zawsze miło również otrzymać wyróżnienie czy kilka słów podziękowania …

Nie samą pracą żyje człowiek… wspomnienia z występów krajowych i międzynarodowych – bezcenne …

Czas pozna opinie innych o mojej aktywności i skuteczności na www.michalszafranski.pl/opinie

Kolejne projekty, plany i marzenia …. w trakcie realizacji …

Zapraszamy do Kontaktu i Współpracy !

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl