czyszczenie komputera

Podczas użytkowania komputera, pobiera on i przetwarza tysiące danych. Każda operacja wpływa na spowolnienie systemu operacyjnego oraz dysków, co z czasem staje się bardzo irytujące. Dlatego właśnie konieczne jest przyspieszenie komputera. Jeśli Twój komputer zwolnił będę mógł Ci pomóc.

Przyspieszenie komputera online

Dzięki specjalistycznym narzędziom możliwe jest przyspieszenie Twojego komputera również online. Bez konieczności odwiedzania Cię w domu, czy biurze. Niemniej jednak przed przystąpieniem do wsparcia w tej kwestii, będę potrzebował od Ciebie wykonania pewnych czynności:

  • zrób listę programów, które masz zainstalowane na komputerze, a których nie używasz i nie planujesz używać w przyszłości,
  • utwórz folder z ważnymi dla Ciebie plikami (folderami), które trzymasz na dysku systemowym (pulpicie, dokumentach, pobranych itp) i przekopiuj te wszystkie pliki do nowo utworzonego folderu, który przenieść na partycje nie systemową (jeśli posiadasz taką). Jeżeli nie posiadasz i nie potrafisz jej wyodrębnić, przenieś ten folder np. na pendrive lub poczekać na wsparcie.
przyspieszenie komputera
Przyspieszę Twój komputer – Michał Szafrański

Po wykonaniu tych czynności masz dwie drogi, albo prosisz o wsparcie przy przyspieszanie Twojego komputera (jeśli zdecydowałbyś się na moje wsparcie to zapraszam do kontaktu 730 775 333 e-mail: kontakt@michalszafranski.pl), albo samodzielnie wykonujesz pewne czynności, które wyraźnie ułatwią Ci pracę na komputerze 💻.

Pozwól, że opowiem Ci o całym procesie. Na początku wyłączam podejrzane programy, które działają na Twoim komputerze, nawet jak nie zdajesz sobie z tego sprawy. Następnie wyłączam procesy, które skutecznie spowalniają system. Kolejny krok to usunięcie plików tymczasowych, które zbierają się przez cały czas na Twoim komputerze. Muszę po prostu oczyścić Twój dysk ze zbędnych plików. Na koniec pozostaje tylko optymalizacja dysków, czyli scalenie wszystkich plików, aby zminimalizować zbędne luki na dyskach.

Pozostaje tylko sprawdzenie, czy dostępne już są jakieś aktualizacje systemu operacyjnego. Wszystkie te działania należy wykonywać co roku, a jeśli korzystasz z komputera każdego dnia – raz na pół roku.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy przyspieszaniu komputera zapraszam do kontaktu i współpracy.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl