strony internetowe

Coraz częściej, jednym z pierwszych kroków młodych przedsiębiorców jest założenie własnej strony internetowej i sprawdzenie wolnej domeny. To właśnie strony internetowe dziś budują markę firm. Nie przypadkowo moja nazwa firmy brzmi michalszafranski.pl Michał Szafrański.

Gotowe strony internetowe

Tworzę zoptymalizowane strony internetowe  sklepy gotowe do sprzedaży w sieci. Przyjazne wyszukiwarkom, łatwe w nawigacji, z estetyczną grafiką. Ponadto optymalizuje już istniejące strony pod kątem pozycjonowania, SEO, grafiki i nawigacji. Wpisuje się w aktualne trendy. Tworzę w pełni responsywne strony www – dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowo strony mają wbudowany łatwy w obsłudze Panel Administratora (www cms). Dzięki temu właściciel witryny może dowolnie i samodzielnie zarządzać treścią strony www. Oczywiście otrzymuje ode mnie instrukcje jej obsługi.

strony internetowe
Tworzę strony, które sprzedają więcej – Michał Szafrański

Proponuje również skuteczne pozycjonowanie, które pomoże zwiększyć liczbę zapytań potencjalnych klientów Twojej Firmy. Pozycjonowanie wspieram narzędziami do generowania ruchu na stronie internetowej oraz promowania marki firmy w mediach społecznościowych.

Wizytówka Google i wirtualny spacer

W ramach wykonania strony internetowej zakładam albo konfiguruje strony w Google Business. Wizytówka Google bo o tym mówię, to panel który pojawia się po prawej stronie wyników wyszukiwania, po wpisaniu nazwy firmy, a dobrze skonfigurowana, również lokalnie po wpisaniu frazy kluczowej. To ważny element pozycjonowania, dlatego warto o niej pamiętać.

wizytówka google

Oprócz danych o firmie w wizytówce Google publikuję zdjęcia i filmy. Ponadto na życzenie, tworzę tzw. wirtualne spacery, które umożliwiają oglądanie wnętrza firmy, bez wychodzenia z domu. Pewnie kojarzysz Google Maps i „żółty ludzik” za pomocą którego można śledzić ulice niemal całej Polski. Dziś pomogę Ci stworzyć taki wirtualny spacer w Twojej firmie i opublikować go na stronie internetowej.

Strony internetowe Włoszczowa

Jeżeli działasz w mojej okolicy, mogłeś mnie znaleźć w wyszukiwarkę na: strony internetowe włoszczowa, jednak z uwagi na mobilny charakter prac realizuję zlecenia tworzenia stron w całej Polsce. Pragnę zwiększyć atrakcyjność firm działających na terenie Włoszczowy i okolic oraz wzmocnić ich internetową popularność w całym kraju, a nawet poza jego granicami.

Ciekawostka na koniec:

Czy wiesz, że jedynie ponad 52 % małych firm w Polsce ma własną stronę internetową (źródło: Forbes). Dlatego już dziś dołącz do społeczności przedsiębiorców w sieci i wyprzedź konkurencję.

dlaczego warto mieć strony internetowe
Strona internetowa: Dlaczego warto ją mieć ?

Czy masz jeszcze wątpliwości, że posiadanie zoptymalizowanej strony internetowej to dziś dla Twojej firmy konieczność ?

Dodatkowo dokonuje audytów już istniejących stron, czyli analizy ich struktur pod kątem łatwego nawigowania, szybkości wyświetlania oraz pozycjonowania. Sprawdź co mogę zrobić dla Twojej firmowej www ?

Kto pyta nie błądzi, dlatego czekamy na Twoje pytania i wyzwania.
Chcesz być widoczny?
Chcesz dotrzeć większej liczby Internetów?

Skorzystaj z darmowej wyceny

darmowa wycena

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl