Prowadzenie Fanpage

Dziś prowadzenie fanpage staje się dla firm praktycznie marketingową koniecznością. Powód ?! Nie mówię, że jeśli nie ma Twojej firmy w internecie i na Facebooku to nie istniejesz. Ale każdy przedsiębiorca, który chce zwiększyć swoją sprzedaż musi podążać za potencjalnym klientem. Pomyśl sobie ile potencjalnych klientów, aktualnie jest zalogowanych na Facebooka ?

Prowadzenie Fanpage firmowego

Razem ze mną zwiększysz dziś popularność Twojej firmy w sieci. Wiele firm rozpoczyna marketing właśnie od założenia fanpage na Facebooku. To ważne z punktu widzenia kosztów na starcie działalności. Założenie strony internetowej wymaga już nieco nakładów, jednak polecam to rozwiązanie, jeśli chcemy promować markę własnej firmy w internecie. Dziś jednak skupimy się na Facebooku. Można oczywiście dzielić się aktualnościami biznesowymi, wykorzystując swoje prywatne konto na Facebooku, jednak z punktu widzenia popularności naszej witryny w serwisie społecznościowym warto zwrócić uwagę na samo życie. Firma na Facebooku, to nie tylko linki do oferty i produktów, ale i codzienne działanie, relacja z produkcji albo realizacji, życzenia urodzinowe dla pracownika czy promocja prospołecznych projektów.

prowadzenie fanpage

Konto firmowe na Facebooku

Dlatego prowadzenie konta na Facebooku to tylko wstawianie linków, ale kompleksowe działanie mające na celu kreowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Eksperta, a nie sprzedawcy, pomagaj, nie proś o skorzystanie z Twojej oferty. Niech klienci sami Cię pytają o twoje produkty czy usługi. Jak to zrobić ? Jeśli nie masz czasu, albo umiejętności na początku polecam skorzystanie z pomocy osób, które poprowadzą Fanpage. Możesz skorzystać ze wsparcia www.emesz.pl, zdobywaj setki fanów Twojej firmy.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …
Dziękuję za polubienia i udostępnienia
Twittnij o tym arykule
Subskrybuj mój kanał YouTube
Dodaj Google+
RSS

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
  1. Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...
  2. Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.
  3. Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.

Bądź na bieżąco z nowościami. Dołącz do mojej społeczności

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dlaczego firma marketingowa ?

Marketing w internecie, który na ogół realizuje firma marketingowa jest dynamicznie rozwijającym się ostatnio sposobem promocji firmy, jej produktów lub...

Zamknij