filmy z drona michał szafrański

Profesjonalne filmy z drona to coraz bardziej popularny element materiałów wideo. Wyraz profesjonalizmy i wzbogacenie materiałów promocyjnych dla firm, czy element nagrań weselnych. Moje produkcje najłatwiej znaleźć pod filmy z drona Włoszczowa Świętokrzyskie, gdzie mieszkam i działam, ale realizuje nagrania na terenie całego kraju.

Filmy z drona dla firm

Profesjonalne biznesowe prezentacje często wzbogacane są o filmy z drona 🛩. Firmy produkcyjne eksponują potencjał swojego zakładu na filmie z kamery zawieszonej na kilkudziesięciu metrach. Taka firmowa prezentacja powstaje przy udziale drona, z funkcjonalną kamerą stabilizującą obraz. Pożądany efekt zapewnia również licencjonowany pilot, który poprzez płynne nagrywanie, wyeksponuje wszystkie atuty firmy z lotu ptaka. Wszystko w doskonałej jakości 4K.

filmy z drona michał szafrańskiOstatnim elementem jest obórka i montaż materiału wideo i prezentacja gotowego produktu filmowego. Kompleksową usługę filmów z drona uzupełniają materiały o firmie, nagrywane z ziemi. Wywiady, zdjęcia (również te z drona) oraz dopasowana do branży muzyka, która zapewnia komfort i pozytywne wrażenie odbiorców.

Wideo przy użyciu drona to aktualnie popularne narzędzie wykorzystywane do reklamowych materiałów, które wzbogacają marketingowy odbiór przedsiębiorstwa. Nie raz pewnie zachwycało Cię ujęcie z góry, podczas oglądania reklam.

Ujęcia z drona, czyli tzw. lotu ptaka są nieocenionym elementów prezentacji biznesowej. Zresztą sami zobaczcie wideo wizytówkę działalności gospodarczej jednej z moich klientek. Blisko połowa ujęć robiona była przy użyciu drona.

Kompletny materiał uzupełniają nagrania z drugiej kamery (naziemnej), zdjęcia oraz tematyczna muzyka. Wszystko to sprawia, że oglądanie nie męczy, a intryguje.

A jak Ci się podoba prezentacja warsztatu samochodowego Autoserwis Pawlik z Nieznanowic na potrzeby konkursu Państwowej Inspekcji Pracy. Wokół zakładu też latał mój dron

Tym razem prezentacja samochodu używanego. Rozpoznajesz, które ujęcia są z lotu ptaka, a w zasadzie z drona ? Samochód sprzedał się następnego dnia po zamieszczeniu ogłoszenia 🙂

Zakład produkcyjny okiem drona ? Nie ma problemu. Mój drona podpatrywał jak buduje się domy z elementów prefabrykowanych:

Moja parafia okiem drona. Było wysoko, wietrznie, ale z Bożą pomocą się udało …

O drzewa trzeba dbać i je pielęgnować. O tym jest właśnie kolejny filmik promocyjny. Tym razem firmy z branży leśnej …

Filmy z lotu ptaka na weselu

Profesjonalne filmy z drona na weselu to kościół niemal w 3D, najazd na jadącą limuzynę czy widok bawiących się gości weselnych spod sufitu. To przykładowy scenariusz na dodatkowej ujęcia weselne. Dodatkowo materiały z drona można wkomponować również, jako element sesji samych małżonków.

Filmowanie z drona

Kompleksowa usługa nie dotyczy tylko filmowanie z drona. Dron wykonuje również zdjęcia z powietrza w doskonałej jakości, z możliwością wyraźnych zbliżeń (zoom) – podczas obróbki wideo.

Ze mną filmujesz bezpiecznie. Prawo w Polsce wymaga od operatorów dronów posiadania kwalifikacji i uprawnień. Ja od kilku ładnych lat posiadam uprawnienia Operatora drona (wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego ULC), które dodatkowo zabezpieczam ubezpieczeniem OC zawodowym. Wszystko dla bezpiecznej realizacji usługi filmowania.

Z 60 metrów wysokości można wyraźnie dostrzec cienie drzew.

Dodatkowo mój funkcjonalny dron:

  • sprawdzi Twój dach,
  • zajrzy do komina,
  • dokona inspekcji obszarów,
  • zerknie do miejsc niełatwo dostępnych, czyli sięgaj gdzie wzrok nie sięga.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące filmów z drona i pozostałych filmów promocyjnych, pamiętaj działam nie tylko we Włoszczowie, czy województwa świętokrzyskiego, ale na terenie całej Polski.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl