Robotyka w Kurzelowie

0 komentarzy

Po przerwie związanej z pandemią wracamy z zajęciami robotyki dla dzieci. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Robotyka w Kurzelowie przyciągnęła młodych konstruktorów, którzy budują roboty, programują i uruchamiają modele robotów z klocków LEGO.

Robotyka w Domu Kultury w Kurzelowie

Zajęcia z robotyki odbywają się w budynku Domu Kultury w Kurzelowie. Grupa dzieci poprzez zabawę przyswaja podstawy programowania – czyli dziedziny przyszłości 🎮.

robotyka w kurzelowie

Za Nami już pierwsze konstrukcje, które udało się uruchomić. Tworzyliśmy roboty m.in. model skorpiona, windy czy kolejki łańcuchowej. Przed nami kolejne zadania. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać na w Domu Kultury w Kurzelowie. Zadanie współfinansowane ze środków Domu Kultury we Włoszczowie.

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki

Twoje dziecko ma dusze konstruktora ? Chcesz je dołączyć do naszej młodej grupy przyszłych inżynierów ? Informacje na temat zapisów na regularne zajęcia pozalekcyjne z robotyki znajdziesz na www.emesz.pl/robotyka Do zobaczenia na zajęciach.

robotyka dla dzieci w kurzelowie

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zebranie w Woli Wiśniowej

Od zebrania w Woli Wiśniowej, rozpocząłem cykl spotkań z mieszkańcami, w ramach podziału środków z Funduszu Sołeckiego. Spotkanie było okazją...

Zamknij