Jak zarabiać pieniądze tak, jak Pablo ?

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2021 autor Michał Szafrański

Inspiracją do napisanie materiału jak zarabiać pieniądze, była książka „Zbuduj rurociąg, którym popłyną pieniądze”. Autor, Burke Hedges prezentuje historię, która może zainspirować również i Ciebie. Za chwilę poznasz historię Bruna i Pabla. Obaj szukają sposobu na zarabianie dużych pieniędzy, jednak obaj wybrali inne drogi osiągnięcia finansowej niezależności. Zobacz komu udało się zbliżyć do celu, a kto odniósł prawdziwy sukces ?

Jak zarabiać pieniądze, tak jak Pablo ?

youtube facebook

Kiedy obejrzałem ten materiał po raz pierwszy poczułem, że musisz go poznać. Pewnie się z tym zgodzisz, że Pablo wybrał bardziej korzystną drogę. Pokazał jak inteligentnie zarabiać pieniądze. To co ja staram się robić każdego dnia, może nie ma nic wspólnego z pracą w rolnictwie czy hydraulice, ale podobnie jak Pablo jestem zadowolony z tego gdzie aktualnie się znajduje i czego dokonałem. Doskonale pamiętaj jak „kopałem fundamenty pod swój rurociąg”. Na każdym etapie budowy myślałem o celu. Wyobrażałem sobie efekt finalny mojego starania. Teraz praca w zaciszu własnego pokoju jest dla mnie, podobnie jak dla Pabla pasją i przyjemnością.

Jak zarabiać pieniądze ? Buduj swój własny rurociąg od dziś

Ta animowana lekcja pokazała, że aby osiągnąć sukces w biznesie i nie tylko należy:

  • wyznaczyć swój cel,
  • szukać rozwiązań, a nie wymówek,
  • podjąć decyzję o działaniu,
  • być pracowity, konsekwentny i nieustępliwy w dążeniu do celu.

jak zarabiać pieniądze

Taki właśnie był Pablo i dlatego cieszy się z biznesowego sukcesu. Jeżeli chcesz pracować podobnie jak Pablo wypełnij prostą ankietę i dołącz do grona zadowolonych blogerów, dla których blogowanie jest pasją i stylem życia.

Prowadzenie bloga to jeden z czynników, na którym powinien opierać się Twój biznes i budowanie wizerunku eksperta w branży, a tym samym zaufania. Po lekturze mojego bloga, domyślasz się, że prowadzenie bloga traktuje bardzo poważnie i biznesowo.

Kto chce zmienić swój marketing w firmie ? Polecam www.trenermarketingu.pl i porozmawiajmy o marketingu i biznesie

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Ciekawi mnie jak Tobie podobała się historia Bruna i Pabla…

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *