Strona przechwytująca

0 komentarzy

Jeśli chcesz budować swoją pozycję w internecie i myśleć o biznesie w sieci musisz rozpocząć budowę tzw. listy adresowej, czyli listy kontaktów zebranej w jednym miejscu. Do budowy listy adresowej idealnie nadaje się strona przechwytująca, zwana squeeze page czy landing page.

polub

youtube facebook

Jak zrobić stronę przechwytującą ?

Każda strona przechwytująca składa się z kilku kluczowych elementów:

  • nagłówek (Bardzo ważny. Musi oddawać to co chcesz przekazać po zapisie na listę),
  • krótki opis / wypunktowanie korzyści / materiał video (wyjaśnij krótko co oferujesz, jakie korzyści będzie posiadał użytkownik po zapisie, po czym wezwij do akcji czyli zapisu na listę),

  • formularz zapisu (formularze zapisu są generowane poprzez serwisy – autorespondery najczęściej w postaci kodu html jeśli miałbyś jakiś kłopot z integracją proszę o kontakt),

  • link do polityki prywatności (każda profesjonalna strona powinna posiadać swoją własną politykę prywatności. Możesz śmiało skopiować treść polityki mojej strony, oczywiście zmieniając odpowiednie słowa moja polityka prywatności)

Głównym zadaniem takiej takiej strony jest gromadzenie adresów e-mail. Aby przekonać użytkownika do zapisania się na listę możesz ofiarować mu jakiś bonus, niespodziankę czy prezent. Fajnie dla relacji z nowym subskrybentem, gdy zostanie on po zapisie przekierowany na stronę z podziękowaniem, w której dziękujesz mu za zapisz i dajesz krótką instrukcję postępowania.

Testując kilkanaście układów odkryłem, że najbardziej skuteczne są te, dające użytkownikowi dwa wybory: albo zapis, albo opuszczenie strony (prosta strona z nagłówkiem i formularzem zapisu).

strona przechwytująca

Chodź dla Google takie strony posiadają zbyt mało treści, aby je wysoko indeksować, z punktu widzenia gromadzenia adresów e-mail są bardzo skuteczne. Baza adresów emailowych daje Ci możliwość umiejętnego kreowania relacji i stałego kontaktu z subskrybentem (subskrybent : tak nazywa się osoba, która zapiszę na na Twoją listę adresową).

Przykłady strony przechwytującej

Możesz zobaczyć strony przechwytujące moich projektów : Przykład 1 . Możesz również wbudować możliwość dodawania e-maila w treść strony Przykład 2. Jeśli chcesz stworzyć swoją własną stronę przechwytującą mam dla Ciebie BONUS

Przykładowa strona przechwytująca (pliki) + instrukcja konfiguracji

Masz problemy z konfiguracją – Zapraszam do kontaktu

===============================================================

kontakt@michalszafranski.pl .:. 514 350 310 .:. Skype : michalszafranskipl

===============================================================

Oczywiście, aby zainstalować stronę przechwytującą musisz posiadać własną domenę. O tym jak zarejestrować własną domenę internetową możesz zobaczyć w artykule „Jak zarejestrować domenę”. Pochwal się kolejną stroną w sieci.

Strona przechwytująca, a zarabianie na blogu

Jeżeli udało Ci się stworzyć swoją stronę przechwytującą oraz bloga to pewnie zastanawiasz się jak może on wpłynąć na sprzedaż w Twojej firmie. Opracowałem właśnie kurs wideo, w którym prezentuje moją historię zarabiania na blogu i nie tylko. Praktyczne poradniki skupione na motywacji, automatyzacji i zwiększaniu sprzedaży, możesz znaleźć na www.bizneso.eu. Przekonaj się jak przyjemne może okazać się blogowanie i nie tylko.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zarejestrować domenę ?

Kiedy planujesz założenie firmy, czy start w jakimkolwiek projekcie w Internecie i nie tylko, warto rozpocząć od założenia swojej domeny...

Zamknij