Praktyczny poradnik jak zarobić na blogu od A do Z.

Opis

Zanim poznasz sekret tego, jak zarobić na blogu pozwól, że napisze kilka zdań o sobie. Mam na imię Michał i od ponad 10 lat aktywnie działam w Internecie. Blogowanie i testowanie kolejnych możliwości na skuteczne promowanie marki w sieci to jedne z moich pasji. Uwielbiam tworzyć kampanie marketingowe, oparte właśnie na prowadzeniu bloga i nie tylko.

jak zarobić na blogu

W telewizji i Internecie coraz częściej wspomina się o blogowaniu i zarobkach blogerów. Według badań przeprowadzonych przez WhitePress wynika m.in., że zarobki blisko 22% (przebadano 183 blogerów) wahają się między 1 000 – 9 999 zł miesięcznie!

zarobki blogerów - jak zarobić na blogu

Z jeszcze większą zazdrością można śledzić stawki najbardziej popularnych bloggerów.

zarobki blogerek czyli jak zarobić na blogu

Szokujące stawki prawda? Ale spokojnie, moim celem jest doprowadzenie Cię do pierwszych pieniędzy na Twoim koncie. Potem to już tylko powielanie schematu!

Na moją skrzynkę e-mailową wpływa wiele pytań dotyczących skutecznego blogowania. Pytanie zadają zarówno osoby początkujące jak również bardziej doświadczone. Pewnego dnia postanowiłem opracować odpowiedzi na te pytania, krok po kroku i powstał GIGANTYCZNY i PRAKTYCZNY materiał, którym pragnę się z Tobą podzielić.

  • Dołącz do grona aktywnych bloggerów
  • Zacznij działać w zaciszu własnego pokoju
  • Pomagaj, współpracuj i zarabiaj już dziś

CZAS START – ZACZYNAMY !

Jak zarobić na blogu : Od czego zacząć ?

Jednym z najczęściej zadawanym pytań jest pytanie o to, od czego zacząć zarabianie na blogu. Kolejne pytania dotyczą zakładania bloga oraz jego promocji bloga w Internecie. Zgodzisz się z tym, że zanim poznasz sposoby na to jak zarobić na blogu, musisz go stworzyć, zapełnić treścią i wypromować.

Za moment pomogę Ci postawić pierwsze kroki w blogowaniu. Od pomysłu na bloga, aż do pierwszych złotówek na Twoim koncie bankowym.

Za moment dowiesz się:

krok 1 Wybór tematu (niszy) bloga: Pokaże Ci sposoby, jak wybrać tematykę Twojego bloga, aby blogowanie stało się Twoją pasją…
krok 2 Rejestracja domeny: Posiadanie własnej i domeny do klucz do profesjonalnego blogowania. Pokaże Ci jak krok po kroku zarejestrować swoją własną domenę, którą polubi Google, przyciągnie czytelników.
krok 3 Wybór serwera: Podpowiem Ci jak wybrać odpowiedni do blogowania serwer. Odpowiedni, znaczy nie za tani, nie za drogi – dostosowany do potrzeb i obciążeń.
krok 4 Instalacja bloga: Ze mną nie musisz znać się na informatyce. Praktyczny poradnik pokaże Ci jak zainstalować pliki bloga na serwerze, krok po kroku – bez umiejętności programowania.
krok 5 Konfiguracja bloga: Konfiguracja bloga jest bardzo ważna. Poznasz panel administracyjny od podszewki jak również podpowiem Ci z jakich narzędzi skorzystać, aby blogowanie było jeszcze bardziej automatyczne.
krok 6 Pierwsze posty: Wspólnie napiszemy pierwsze posty, krok po kroku
krok 7 Optymalizacja bloga: Pomogę Ci zoptymalizować bloga. Zaczniemy od optymalizacji wpisów, układu strony i zamieszczanie elementów dochodowych. Poznasz różnice między dobrze, a źle zoptymalizowanymi stronami.
krok 8 Promocja bloga: W tym kroku czas na promocję i generowanie ruchu czytelników na Twoim blogu. Sposobów jest naprawdę wiele. Ja pokaże Ci skuteczne, przetestowane sposoby, które sam wykorzystuje na co dzień. Poznasz sekretne sposoby pozycjonowania, które wywindują Twój blog na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i nie tylko.
krok 9 Sposoby na zarabianie na własnym blogu: Mamy bloga, mamy ruch, czas na …. zarabianie na blogu. Wskaże Ci praktyczne i przetestowane sposoby zarabiania na blogu. Poznasz siłę programów partnerskich, płatnych artykułów, współpracy z firmami branżowymi, współpracą z YouTube i nie tylko.

Praktyczny poradnik : Jak zarabiać na blogu ?

Wszystko po to, aby pierwsze pieniądze trafiły na Twoje konto. Kroków jest sporo, ale każdy z nich jest ważnym elementem Twojego blogowego sukcesu.

Dodatkowym atutem Kursu jest bez wątpienia formuła, jaką przyjąłem. Zero teorii, moc praktyki. Każdy krok oparty o praktyczny przykład:

  • Wybiorę przykładową niszę
  • Zarejestruję przykładową domenę
  • Wgram pliki na wybranym serwerze i odpowiednio skonfiguruję bloga,
  • Napisze pierwsze, zoptymalizowane posty na blogu,
  • Zacznę promować przykładowego bloga i odkryje jak można na nim zarabiać.

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić na blogu i zostać blogerem ?

Udanego dnia

Michał Szafrański

730 775 333