Promocja!

47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie

5,00 

Poznaj 47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie. Dziś biznes przynosi się do Internetu. Czy wiesz ilu Twoich potencjalnych klientów korzysta z Facebooka czy wyszukiwarki Google. Odpowiem w ciemno : DUŻO. Chcesz do nich dotrzeć ?

Opis

Pandemia sprawiła, że przedsiębiorcy jeszcze intensywniej szukają nowych kanałów sprzedaży dla swoich produktów i usług. Wielu stawia na Internet i to wydawać się by mogło optymalne rozwiązanie. Dziś podpowiem Ci jak zwiększyć sprzedaż w Internecie, bez wielkich inwestycji i specjalistycznej wiedzy.

47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie.

Tak, mam dla Ciebie aż 47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w sieci. Idealnie byłoby jakbyś posiadał własną stronę internetową, jednak to nie jest wymóg konieczny. Całość poradnika podzieliłem na:

  • sposoby bezpłatne,
  • i sposoby płatne.

Dowiesz się, m.in. jak wykorzystać media społecznościowe i jak poprawić swoje oferty sprzedażowe.

„Liczby nie kłamią”, dlatego przekonasz się jakie zmiany w przychodach mogą przynieść nawet małe zmiany, w kilku elementach sprzedaży.

47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie

Zdaje sobie sprawę, że będą będąc przedsiębiorcą, a w szczególności mikroprzedsiębiorcą masz ograniczony budżet reklamowy. Dlatego opracowałem metody, które nie wymagają dużych inwestycji, ani tym bardziej specjalistycznej wiedzy. Kluczową sprawą będzie jednak wdrażanie tych sposobów u siebie i co równie ważne testowanie. Mierzenie tzw. konwersji, czyli sprawdzanie

Nie czekaj dłużej, przekonaj się jak sprawdzone metody pomogą zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług. Nie zapomnij pochwalić się efektami wprowadzonych zmian.

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu – napisz kontakt@michalszafranski.pl lub zadzwoń 730 775 333

Do zobaczenia na szkoleniu …
Michał Szafrański