Promocja!

Original price was: 17,00 zł.Current price is: 7,00 zł.

Pokaże Ci jak dorobić do nauczycielskiej pensji, sprzedając swoje materiały edukacyjne.

Opis

Jesteś nauczycielem i prowadzisz zajęcia wykorzystując swoje własne materiały edukacyjne. Dziś poznasz sposób jak dorobić do nauczycielskiej pensji i to całkowicie legalnie.

Sprzedawaj kopię swoich materiałów edukacyjnych. W Twoich szufladach znajduje się mnóstwo materiałów, wykorzystywanych podczas zajęć. Komputer pełny jest pewnie prezentacji, testów, ankiet i sprawdzianów. Teraz wystarczy wystawić je na portalu odnauczycieli.pl i dorobić do pensji.

jak dorobić do nauczycielskiej pensji

Opracowałem poradnik krok po roku, w którym pokazuje jak optymalnie korzystać z serwisu. Od przygotowania materiałów (w przypadku kiedy masz je w formie papierowej), ich wyceny, czy stworzenia oferty która będzie sprzedawać. Dowiesz się również jak nie prowadząc firmy rozliczyć sprzedaż materiałów, bez obaw o skarbówkę.

To proste i całkowicie legalnie. Ty zarabiasz, a koleżanka czy kolega po fachu oszczędza czas na przygotowanie konspektu. Zapraszam do oceny ebooka Jak dorobić do nauczycielskiej pensji. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników serwisu i zarabiaj już od dziś.