Mam na imię Michał i możesz mnie znać jako autora blogów (artykułów) oraz szkoleń na temat marketingu w Internecie, biznesu internetowego i nie tylko. Docierają do mnie e-maile z zapytaniem o sposoby na zarabianie w domu. Zdaje sobie sprawę, że jest kryzys i wielu ludzi szuka dodatkowego źródła dochodu. Od kilku lat aktywnie działam w Internecie. Za moment przekonasz się, się jak można realnie wykorzystać wirtualną przestrzeń.

Zarabianie w domu, moja historia

Jestem podekscytowany, ponieważ właśnie kończę pracę nad MEGA praktycznym kursem internetowym Jak zarabiać w domu. Do pracy nad tym kursem zmotywowali mnie moi partnerzy i kursanci. Sam kiedyś byłem na początku drogi i wiem jak trudne są pierwsze kroki.

zarabianie w domu

Pierwszą barierą jest decyzja o podjęciu działania. Następnie, problemy techniczne związane z zakładaniem stron internetowych, bloga oraz trudności podczas korzystania z narzędzi, które automatyzują biznes (autoresponder, czy strona przechwytująca). Kolejny problem to skuteczna promocja siebie i biznesu i zdobywanie pierwszych klientów, partnerów i pieniędzy. Ja miałem to szczęście, że pierwszych kroków uczył mnie mentor, który był tam gdzie ja chciałem dojść. Mój notes jest wypełniony po brzegi praktycznymi wskazówka i co najważniejsze wnioskami z praktycznych testów jakie wykonałem, weryfikując większość pomysłów.

Jak zarabiać w domu: Webinar online

Tak powstał Praktyczny Webinar, w którym prezentuje jeden ze sposobów na zarabianie w domu przez Internet. Może to szalone. Ale co tam. Chcę pomóc i Tobie. Za chwilę odkryjesz mechanizm i strategię mojego codziennego działania w Internecie. Z moją pomocą poznasz :

  • sposoby na motywowanie się do pracy,
  • tworzenie stron internetowych i własnego bloga,
  • konfiguracje tych stron, bez konieczności posiadania umiejętności programowania,
  • skuteczne techniki promocji biznesu i zdobywania pierwszych klientów (partnerów),
  • aż po pierwsze pieniądze na Twoim koncie.

Dodatkowo będziesz potrafił :

  • rejestrować domeny,
  • tworzyć skuteczne oferty marketingowe,
  • budować listy adresowe przyszłych klientów (partnerów),
  • tworzyć kilkudniowe kampanie sprzedażowe, które przynoszą zaskakujące wyniki,
  • … i nie tylko.

Zabiorę Cię do swojego biura (do własnego pokoju) i pokaże Ci jak pracuję na co dzień. Kiedy ja zaczynałem, szukałem takiego wirtualnego przewodnika, który pokaże krok po kroku jak osiągać swoje cele i zbliżyć się do poziomu liderów internetowego biznesu w Polsce. Swoiste od zera do pierwszych środków, generowanych w sieci.

Dodatkowo, szkolenie wzbogacone jest wywiadami z praktykami biznesu. Mistrzowie motywacji, tworzenia stron internetowych, blogowania, marketingu i reklamy dzielą się swoimi doświadczenia i technikami. Udostępnię zapisy z naszych, tajnych rozmów na Skype.

Może to zbytnia pewność siebie, ale jestem dumny z tego, że udało mi się stworzyć ten praktyczny kurs, który mam nadzieję pomoże wielu osobom wystartować. Całkiem możliwe, że również i Tobie. Znikną pytania, od czego zacząć, co robić dalej, itp.

Czy chcesz zarabiać w domu ?

Pytanie jest bardzo proste. Czy chcesz zarabiać w domu ? Jeśli TAK to mam dla Ciebie niespodziankę ! Postanowiłem, że przez jakiś czas dostęp do części materiałów będzie kosztował ułamek jego realnej wartości. Nie wiem kiedy zakończę tą PROMOCJĘ. Zależy mi jednak na współpracy z osobami pracowitymi, ale i zdecydowanymi, które potrafią powiedzieć dziś:

„Tak, chcę spróbować rozpocząć zarabianie dodatkowych pieniędzy w domu! Co mam robić ?”

Jeśli jesteś taką osobą to wykorzystaj szansę i postępuj zgodnie z gotowym planem krok po kroku. Skorzystaj z tego internetowego biznesplanu, właśnie dziś !

Możesz zapytać, „co ja będę z tego miał„, że podzielę się tą wiedzą z Tobą ? Może dlatego, że jest to element rewanżu za otrzymaną pomoc na początku mojej drogi. Ktoś pomógł mnie, więc ja pomogę Tobie. Może dlatego, że lubię dostawać bardzo miłe e-maile od osób, które już ze mną działają, a może dlatego, że w grupie aktywnie działających partnerów szybciej osiągniemy zamierzone przez Nas cele.

Dlatego jeśli naprawdę myślisz o zarabianiu w domu, to weź głęboki oddech i podejmij decyzje. Możliwe, że w decyzji będzie zaproszenie na darmowe szkolenie marketingowe. Odbierz swoją wejściówkę na www.trenermarketingu.pl i porozmawiajmy o marketingowej zmianie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *