Największą zaletą zainteresowania się Internetem jako dodatkowym źródłem zarobku jest praca w domu. Internet do kopalnia możliwości. Od lat angażuje się w internetowe projekty. Jednym ze sposobów zarobkowego wykorzystania Internetu są programy partnerskie jaki oferuje coraz więcej firm.

Programy partnerskie, a zarabianie

Programy partnerskie skutecznie zwiększają wyniki sprzedaży firm. Bierze się to z siły naturalnej rekomendacji (nie mylić z reklamą). Potem, wyjaśnię to na prostym przykładzie.

Wyobraźmy sobie działkowca, do którego przychodzi przedstawiciel handlowy, który oferuje ziemię ogrodową. Tego samego dnia zjawia się u niego sąsiad, który wielokrotnie pomagał mu w ogrodzie, często rozmawiają na temat swoich działek i nie tylko. Sąsiad kupił ostatnio ziemię ogrodową i w rozmowie z naszym działkowcem polecił mu firmę, z którą on współpracuje. Wieczorem działkowiec siada w fotelu i ogląda reklamę ziemi ogrodowej w telewizji i przegląd foldery reklamowe, które zostawił przedstawiciel handlowy. Wspomina tez rozmowę z sąsiadem. Zgadnij, którą ziemię wybierze działkowiec ?

programy partnerskie

Tak. Najprawdopodobniej skorzysta z sugestii sąsiada, którego zna, który mu pomaga w ogrodzie i wie, że tą ziemie osobiście sprawdził. Można się spodziewać, że Nasz sąsiad jest uczestnikiem programu partnerskiego firmy sprzedającej ziemię, ale siła zakupu z polecenia jest tyle duża, że Nasz działkowiec nawet o tym nie myśli.

Ponadto możliwość zarabiania poprzez Program Partnerski to korzyści zarówno dla firm jak i klientów. Firmy zwiększają swoje obroty przy zmniejszaniu kosztów reklam medialnych. Klienci odnoszą realne korzyści poprzez polecanie produktów czy usług.

Zarabianie na blogu PP

Doskonałym sposobem promocji programów partnerskich jest blogowanie. Zarabianie na blogu z wykorzystaniem programów partnerskich to tylko jeden ze sposób na marketing firm w Internecie. Ponadto, jeśli chcesz porozmawiać na temat sposobów na marketingowy sukces w Internecie to nie czekaj aż ktoś odbierze Ci ostatnie miejsce na darmowym webinarze na www.trenermarketingu.pl , podczas którego odkryjesz siłę Internetu i możliwości jakie z niego płyną dla Twojego biznesu.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *