Programowanie dla dzieci online

0 komentarzy

W czasie, kiedy prowadzenie dodatkowych zajęć edukacyjnych w stacjonarnej formie stało się wręcz niemożliwe, to właśnie programowanie dla dzieci online stało się sposobem na kontynuacje nauki przyszłości przez dzieci. Taką właśnie formę nauki zdalnej realizuje z dziećmi z Rokitna i okolic.

Programowanie dla dzieci online

Dzięki platformom do nauki zdalnej i stosunkowo łatwej w nawigacji (przez dzieci) środowisk programistycznych, możliwe było zorganizowanie programowania dla dzieci online. Uczestnicy otrzymują informacje z linkami do pobrania niezbędnego oprogramowania jak również z materiałami, wykorzystywanymi podczas zajęć. Uczestnicy w każdej chwili mogą zgłosić swoje problemy, czy też brać aktywny udział w zajęciach.

programowanie dla dzieci online

Zajęcia trwają ok. 40 minut, podczas których dzieci tworzą grafikę elementów, programują, uruchamiają i testują stworzone programy 🚨. Tak jak wielokrotnie powtarzałem, że w gry i aplikacje można grać, ale też można je tworzyć. Pandemia spopularyzowała zajęcia online, czego przykładem jest kodowanie dla dzieci online.

Nauka programowania dla dzieci online

Na co dzień prowadzę zajęcia z robotyki dla dzieci, ale nauka programowania online to nie do końca nowe wyzwanie. Tworzę kolejną grupę zdalnych i zdolnych dzieciaków, które razem ze mną chcą uczyć się programowania. Zapraszam do kontaktu 📱 730 775 333 i do zobaczenia na zajęciach.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 
Zachęcam do dyskusji i śmiałego zadawania pytań…

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak sprawdzić pkd firmy ?

Wiele mówi się o kolejnych tarczach i uzależnieniu ich od wiodącego PKD. Ale właśnie, jak sprawdzić pkd firmy, szybko i...

Zamknij