Praca w domu

0 komentarzy

Pewnie się z tym zgodzisz, że praca ostatnio stała się przywilejem. W erze poszukiwania sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy na znaczeniu nabiera tzw. praca w domu. Pozwól, że napiszę kilka słów o tym, co to jest, jakie masz w tym względzie możliwości i jak ja pracuje zdalnie przez internet.

Czy praca w domu się opłaca ?

Kilka lat temu zacząłem zgłębiać internet nie tylko pod kątem aktywnego śledzenia Facebooka, ale również wykorzystania internetu w celach zarobkowych. Poznałem ludzi, którzy od lat pracują w sieci. Matematyki nie oszukamy. W momencie, kiedy zobaczyłem ich wyniki i styl życia – dostałem przysłowiowego „kopa”. Wiedziałem, że chce być taki jak oni i mocno wierzyłem, że taki właśnie będę. Nakreśliłem plan, który konsekwentnie realizowałem i nadal realizuje dzień po dniu.

praca w domu

Praca w domu, jako styl życia

Dziś jestem wydawcą, bloggerem, administratorem kilku internetowych projektów oraz zdalnym (nie mylić ze zdolnym :)) pracownikiem. Praca w domu, w zaciszu własnego pokoju jest dla mnie stylem życia i przyjemnością. Od jakiegoś czasu jestem również trenerem marketingu i rachunkowości. Podpowiadam jak skutecznie prowadzić księgowość w firmie, tworzyć skuteczne kampanie marketingowe swoich produktów i nie tylko.

==================================================================

Jak rozpocząć blogowanie ? www.michalszafranski.pl/blogowanie

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
paczka na Ukrainę
Jak wysłać paczke na Ukrainę ?

Na Ukrainie ciągle niespokojnie. Kraj przeżywa trudny okres i kto jak kto, ale my Ukraińców doskonale rozumiemy. Jako, że mam...

Zamknij