Praca w domu

0 komentarzy

Pewnie się z tym zgodzisz, że praca ostatnio stała się przywilejem. W erze poszukiwania sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy na znaczeniu nabiera tzw. praca w domu. Pozwól, że napiszę kilka słów o tym, co to jest, jakie masz w tym względzie możliwości i jak ja pracuje zdalnie przez internet.

Czy praca w domu się opłaca ?

Kilka lat temu zacząłem zgłębiać internet nie tylko pod kątem aktywnego śledzenia Facebooka, ale również wykorzystania internetu w celach zarobkowych. Poznałem ludzi, którzy od lat pracują w sieci. Matematyki nie oszukamy. W momencie, kiedy zobaczyłem ich wyniki i styl życia – dostałem przysłowiowego „kopa”. Wiedziałem, że chce być taki jak oni i mocno wierzyłem, że taki właśnie będę. Dlatego nakreśliłem plan, który konsekwentnie realizowałem i nadal realizuje dzień po dniu.

praca w domu

Praca w domu, jako styl życia

Dziś jestem wydawcą, blogerem, administratorem kilku internetowych projektów oraz zdalnym (nie mylić ze zdolnym :)) pracownikiem). Praca w domu, w zaciszu własnego pokoju jest dla mnie stylem życia i przyjemnością. Od jakiegoś czasu jestem również trenerem marketingu i rachunkowości. Ponadto podpowiadam jak skutecznie prowadzić księgowość w firmie, tworzyć skuteczne kampanie marketingowe swoich produktów i nie tylko.

Blogowanie a praca w domu

Jednym ze sposobów na pracę w domu może być blogowanie. Możesz założyć i prowadzić własnego bloga, opartego o swojej pasji jak i prowadzić blogi usługowo. Przykładem bloga prowadzonego z pasji jest blog, który właśnie czytasz ☺. Poczytne blogi dostarczają ich redaktorom przyjemność tworzenia i często przyjemne dochody.

Dodatkowo możesz prowadzić blogi firmowe. Jeśli masz tzw. lekkie pióro możesz na zlecenie dowolnej firmy tworzyć praktyczne materiały branżowe.

W podziękowaniu za to, że czytasz moje artykuły mam dla Ciebie prezent. Darmowy dostęp do kursu online „jak założyć bloga” na www.michalszafranski.pl/blogowanie do następnego razu.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *