Flexiform Day w Kielcach

Dziś uczestniczyłem w konferencji Flexiform Day poświęconej rewolucji marketingowej. Na evencie w kieleckiej Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych królowało wideo. Prelegenci wskazywali na dynamicznie rozwijający się wideo marketing. Pewnie zauważyłeś już, że od jakiegoś czasu wiele artykułów publikuje nie tylko w formie wartościowej treści, ale właśnie filmików instruktażowych.

flexiform day

Konferencje zorganizowało Echo dnia – należący do grupy Polska Press. Miałem okazję zamienić kilka branżowych zdań z jednym z prelegentów, trenerem internetowych rewolucji – Maćkiem Westerowskim. Niebawem emesz.pl dołączy do internetowych rewolucji, aby jeszcze bardziej skutecznie promować wizerunek swoich klientów w sieci.

flexiform day w kilecach

Jak widzisz nieustannie szkolę się w zakresie marketingu. Testuje najnowsze trendy w marketingu internetowym i nie tylko. Jeśli chcesz przekonać się o skuteczności moich strategii. Zapraszam się do kontaktu i współpracy.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …
Dziękuję za polubienia i udostępnienia
Twittnij o tym arykule
Subskrybuj mój kanał YouTube
Dodaj Google+
RSS

Bądź na bieżąco z nowościami. Dołącz do mojej społeczności

Przeczytaj poprzedni wpis:
robotyka dla dzieci
Zajęcia z robotyki – Wózek widłowy

Kolejne zajęcia innowacyjnego projektu w Nieznanowicach, jak również w Powiecie Włoszczowskim. Zajęcia z robotyki dla dzieci, bo tym mowa to...

Zamknij