Fakturowanie online

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2021 autor Michał Szafrański

Dziś kilka słów na temat fakturowania online. Rachunkowość przenosi się do internetu. Mimo, że nadal cenieni będą samodzielni księgowi, zmienia się model obsługi księgowej firm w Polsce.

Dlaczego fakturowanie przez internet ?

Internet już dawno stał się ważnym elementem marketingu polskich firm. Aktualnie szukając oszczędności na znaczeniu nabiera delegowanie prowadzenia ksiąg rachunkowym firmom zewnętrznym. Dziś chciałem zainteresować Cię tym, dlaczego fakturowanie przez internet staje się coraz bardziej popularne.

fakturowanie online

Mobilność i szybkość

W biznesie liczy się czas i wygoda. Fakturowanie online daje możliwość wystawiania dokumentów wszędzie tam, gdzie jest Internet. Stworzenie faktury to tylko kilka minut i kliknięć myszką. Wystarczy wprowadzić dane nabywcy, wybrać towar lub usługę, wpisać cenę netto lub brutto, resztę wykona za Nas program.

Oszczędzanie pieniędzy – obniżanie kosztów

Fakturowanie online to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Prowadzenie księgowości przez internet rekomenduję w szczególności właścicielom małych i średnich firm. Oszczędności na usługach księgowych w przypadku takich firm mogą sięgnąć nawet kilkuset złotych miesięcznie! To sposób na optymalizację i obniżanie kosztów w firmie.

Aktualnie, profesjonalne internetowe biura rachunkowe obsługują również klientów prowadzących rachunkowość firmy, w oparciu o pełną księgowość.

Szybka wysyłka faktur e-mailem

Faktury generowane przez internetowe biura rachunkowe, można nie tylko łatwo wydrukować, ale również dzięki uniwersalnemu formatowi .pdf wysłać drogą elektroniczną – prosto na e-mail klienta.

Darmowe fakturowanie online

Niektóre platformy księgowe w swojej internetowej ofercie oferują darmowe fakturowanie. Nie musisz szukać podstępu, ani ukrytych opłat. To rodzaj testu, w którym możesz przekonać się o zaletach mobilności internetowej księgowości. W każdej chwili możesz zlecić zdalne księgowanie swoich faktur profesjonalistom.

Zapytaj księgowego

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, dotyczące prowadzenia księgowości Twojej firmy, zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

==================================================================

Usługi księgowe wygodnie online na www.emesz.pl/uslugi-ksiegowe Sprawdź!

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *