Ciekawe czy zgodzisz się ze stwierdzeniem Martina Coopera (uznawanego za wynalazcę telefonu komórkowego), który podczas tegorocznych targów w Barcelonie, podkreślił że telefony i smartfony znikną w przyszłości, a zostaną zastąpione przez cyborgizację.

Jak podaje Telepolis podczas technologicznego wydarzenia w Hiszpanii Martin Cooper zwrócił uwagę na oczywistą prawdę, którą każdy pewnie zna. Podkreślił, że dzięki temu, że telefony stały się wielofunkcyjne (są telefonem, aparatem, komputerem, notatnikiem, organizatorem itp) staliśmy się od nich uzależnieni. Długotrwałe wpatrywanie się w ekran wpływa niekorzystnie na Nasz zwrot oraz np. górny odcinek kręgosłupa. Samo trzymanie telefonu przy uchu wymusza na Nas nienaturalny i uciążliwy chwyt.

czy telefony znikną

Według Coopera telefon zostanie w przyszłości zastąpiony chipami, wszczepionymi w ciało. Odniósł się również do samego ładowania takiego urządzenie w Naszym ciele. Uznał, że będziemy ładować akumulator korzystając z energii gromadzonej w Nas.

chcesz zwiększyć sprzedaż

Nasuwa się jedno pytanie. Co bardziej Nam zaszkodzi. Czy korzystanie z telefonu, we współczesny sposób, czy ewentualne ciało obce w przyszłości ?! Bez wątpienia aktywne wykorzystanie telefonu w biznesie i nie tylko to dziś konieczność i postęp. A Ty do czego wykorzystujesz swojego smarfona i ile czasu z nim spędzasz każdego dnia ?

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Spodobał Ci się ten materiał i okazał się dla Ciebie pomocny ?! Chcesz, abym publikował częściej i więcej … Zapraszam do wsparcia projektów pomocy marketingowej dla mikroprzedsiębiorców i edukacji finansowej dzieci i młodzieży…

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę i udostępnij info znajomym …

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *