Transmisja na żywo na Facebooku

Dziś w marketingu w siłę rośnie przekaz wideo. Od niedawna możliwa jest transmisja na żywo na Facebooku, jako element promocji swoich produktów czy usług. To ogromna szansa, którą z pewnością należy wykorzystać. Dziś podpowiem Ci jak zrobić transmisje na żywo, za pośrednictwem Facebooka.

Jak zrobić transmisje wideo na żywo ?

Do niedawna możliwość transmisji na żywo dawała aplikacja periscope.tv. Dziś do gry włączył się również Facebook i YouTube. Ostatnio oglądałem mecz na żywo za pośrednictwem YouTube, ale teraz pokaże jak uruchomić transmisje z wykorzystaniem Facebooku. A więc do dzieła.

transmisja na żywo

Na początku muszę Ci uczulić, że możliwość prezentacji przekazu jest możliwa (na razie) tylko i wyłącznie na smartfonach i tabletach z Androidem. Nie czekaj więc tylko zainstaluj, albo zaktualizuj swoją aplikację Facebooku na telefonie. Pamiętaj, że blog www.michalszafranski.pl jest dostępny również na urządzenia mobilne.

Gotowe ? No to jeszcze kilka kroków. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, kliknij w pole, w którym umieszczasz posta. Na końcu rozwijanej listy, dzięki której możesz dodać zdjęcie, udostępnić kogoś itd, powinna być opcja Transmisja wideo na żywo (jeśli nie jej znaleźć zapraszam do kontaktu 514 350 310). Teraz wystarczy ustawić kamerę (górny prawy róg ekranu), następnie kliknij Transmisja na żywo, odczekaj ok. 3 sekund i … jesteś na wizji.

Pamiętaj, że od tego momentu będą Cię mogli oglądać osoby, które aktualnie są zalogowani. Aby nikt nie przegapił Twojego wystąpienia istnieje możliwość zapisu materiału wideo i udostępnienia go na swoim profilu lub Fanpage.

Wideo marketing rośnie w siłę

Od kilku miesięcy wideo marketing stał się kluczowym narzędziem wykorzystywanym przez mnie do promocji wizerunku firm w internecie. Nadal istnieje jednak pewna bariera, przed prezentacjami wideo swoich biznesów. Efekty gromadzone na www.bizneso.eu powoli przekonują partnerów do tego nowoczesnego kanału marketingu.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …
Dziękuję za polubienia i udostępnienia
Twittnij o tym arykule
Subskrybuj mój kanał YouTube
Dodaj Google+
RSS

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
  1. Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...
  2. Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.
  3. Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.

Bądź na bieżąco z nowościami. Dołącz do mojej społeczności

Przeczytaj poprzedni wpis:
wybór formy opodatkowania
Wybór formy opodatkowania

Przed nowym przedsiębiorcą stoją ogromne wyzwania jak również obowiązki. Jednym z nich jest wybór formy opodatkowania. Już na etapie składania...

Zamknij