Transmisja na żywo na Facebooku

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2021 autor Michał Szafrański

Dziś w marketingu w siłę rośnie przekaz wideo. Od niedawna możliwa jest transmisja na żywo na Facebooku, jako element promocji swoich produktów czy usług. To ogromna szansa, którą z pewnością należy wykorzystać. Dziś podpowiem Ci jak zrobić transmisje na żywo, za pośrednictwem Facebooka.

Transmisja na żywo na Facebooku krok po kroku ?

Do niedawna możliwość transmisji na żywo dawała aplikacja periscope.tv. Dziś do gry włączył się również Facebook i YouTube. Ostatnio oglądałem mecz na żywo za pośrednictwem YouTube, ale teraz pokaże jak uruchomić transmisje z wykorzystaniem Facebooku. A więc do dzieła.

transmisja na żywo na Facebooku

Jak zrobić transmisje na żywo na Facebooku ?

Na początku muszę Ci uczulić, że możliwość prezentacji przekazu jest możliwa (na razie) tylko i wyłącznie na smartfonach i tabletach z Androidem. Nie czekaj więc tylko zainstaluj, albo zaktualizuj swoją aplikację Facebooku na telefonie. Pamiętaj, że blog www.michalszafranski.pl jest dostępny również na urządzenia mobilne.

Gotowe ? No to jeszcze kilka kroków. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, kliknij w pole, w którym umieszczasz posta. Na końcu rozwijanej listy, dzięki której możesz dodać zdjęcie, udostępnić kogoś itd, powinna być opcja Transmisja wideo na żywo (jeśli nie jej znaleźć zapraszam do kontaktu 514 350 310). Teraz wystarczy ustawić kamerę (górny prawy róg ekranu), następnie kliknij Transmisja na żywo, odczekaj ok. 3 sekund i … jesteś na wizji.

Pamiętaj, że od tego momentu będą Cię mogli oglądać osoby, które aktualnie są zalogowani. Aby nikt nie przegapił Twojego wystąpienia istnieje możliwość zapisu materiału wideo i udostępnienia go na swoim profilu lub Fanpage.

Wideo marketing rośnie w siłę

Od kilku miesięcy wideo marketing stał się kluczowym narzędziem wykorzystywanym przez mnie do promocji wizerunku firm w internecie. Nadal istnieje jednak pewna bariera, przed prezentacjami wideo swoich biznesów. Efekty gromadzone na www.trenermarketingu.pl powoli przekonują partnerów do tego nowoczesnego kanału marketingu.

michał szafrański

Trener marketingu Michał Szafrański życzy udanego dnia !

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *