Szkolenie marketingowe w Łodzi

0 komentarzy

Chociaż działam w marketingu już ponad 7 lat, lubię zgłębiać dodatkową wiedzę. W zgłębianiu wiedzy na temat marketingu na Facebooku pomocne okazało się szkolenie marketingowe w Łodzi, Dawida Bagińskiego. To prawdziwy fachowiec, dlatego nie dziwi pełna sala i wiedza wsparta konkretnymi przykładami. Takie szkolenia lubię – dzięki Dawid.

Marketing na Facebooku

Tematem przewodnim szkolenia był marketing na Facebooku, bez wątpienia jednym z największych narzędzi marketingowych – jeśli chodzi o media społecznościowe. Uzupełniłem swoją wiedzę i umiejętności na temat skutecznego prowadzenia fanpage (kont firmowych na Facebooku). Wiesz pewnie, że jestem praktykiem dlatego jak po każdym odbytym szkoleniu testuje nowo poznane metody na promocję firm w internecie.

szkolenie marketingowe

Szkolenie marketingowe Foto: Michał Szafrański

 W przerwie między panelami udało mi się porozmawiać z Dawidem i jego załogą. Dynamiczny rozwój i popularność Facebooka, sprawia że nie można o nim zapomnieć, tworząc kampanie marketingową firm, w dowolnej branży.

szkolenie w łodzi

Z Dawidem Bagińskim Foto: Michał Szafrański

Jeżeli chcesz, abym pokazał czego nauczyłem się na szkoleniu w Łodzi i innych, z których wiedzę teoretyczną przekładałem zawsze na praktykę, zapraszam do kontaktu i współpracy. Na stronie www.emesz.pl/marketing-w-firmie znajdziesz narzędzia, którymi się na co dzień zajmuje, promując marki firm w internecie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Memoriał Kamili Skolimowskiej w Warszawie

Są w życiu momenty, w których ciarki przeszywają plecy. Bez wątpienia wczoraj, podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej, na PGE Narodowym w...

Zamknij