szablony bloga

Dziś pomogę Ci znaleźć gotowe szablony bloga WordPress. Od kilku lat aktywnie działam w marketingu internetowym i wiele razy korzystałem z darmowych jak i płatnych szablonów WordPress, które można łatwo zainstalować, wykorzystując proste kreatory. Znalazłem również dla Ciebie kilka innych miejsc, pełnych ciekawych szablonów.

Darmowe szablony bloga WordPress

Aby opublikować szablon bloga musimy posiadać domenę. Praktyczny artykuł jak zarejestrować domenę możesz znaleźć również na moim blogu. Jeśli będziesz miał już swoją domenę, wystarczy wgrać pobrane pliki szablonu i rozpocząć konfiguracje panelu administracyjnego bloga.

Michał Szafrański : Szablony bloga

Jeśli potrafisz wgrać i skonfigurować pliki na swój serwer, w internecie możesz znaleźć strony, na których znajdziesz darmowe szablony bloga wordpress. Ponad 170 szablonów znajdziesz na przykład na www.designrazzi.com/2013/free-wordpress-themes. Darmowe szablony znajdziesz również na themesinfo.com. Wystarczy pobrać pliki na dysk i zainstalować. Pamiętaj, aby zacząć od instalacji bazy na serwerze.

Jak już wspomniałem skorzystanie z powyższych, darmowych rozwiązań wymaga od Ciebie pewnych umiejętności informatycznych.

Jak założyć bloga ?

Jeżeli masz kłopoty z konfiguracją i instalacją swojego szablonu i nie wiesz jak założyć bloga, skorzystaj z opracowanego przeze mnie internetowego kursu wideo, który pokazuje jak założyć i zarabiać na blogowaniu.

Starałem się przekazać wiedzę na temat tworzenia bloga i opisania jak konfigurować szablony bloga. Nie każdy musi być informatykiem, ale to nie znaczy, że jesteś skazany na domyślny szablon.

Jeżeli jednak nadal masz problemy z szablonami, zapraszam do kontaktu i śmiałego zadawania pytań. Czy to w postaci komentarzy, czy dowolnej formy kontaktu ze mną.

Wystartował www.trenermarketingu.pl – internetowy system, w którego pomocą wdrożysz kampanie marketingową w internecie, w swojej firmie krok po kroku.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *