Spotkanie w Starostwie we Włoszczowie

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 19 kwietnia 2021 autor Michał Szafrański

28 marca 2019 wspólnie z Sołtysem Sołectwa Wymysłów Łukaszem Wolskim spotkaliśmy się w Starostwo Powiatowe we Włoszczowie z Panem Starostą Włoszczowskim Dariuszem Czechowskim w sprawie informacji na temat prac na drodze powiatowej na odcinku Wymysłów – Ludynia.

spotkanie ze starostą w sprawie drogi wymysłów - ludynia

Jak udało nam się ustalić za około 4 miesiące zakończą się pracę dokumentacyjne (rozpoczęte w ubiegłym roku) i można będzie się starać o wsparcie zewnętrzne na budowę tego od lat wymagającego odcinka drogi.

Dziś mogę przyłączyć się również do podziękowań dla Pana Starosty Dariusza Czechowskiego za szybką interwencje w sprawie prośby o doraźne utwardzenie drogi. Wiadomo idą święta i parafianie mieszkający w Wymysłowie mieli i mają utrudnioną komunikacje…

droga wymysłów - ludynia

Wiele było już deklaracji, wiele prób dlatego teraz nic nam nie pozostaje jak nadal pilotować temat i cierpliwie czekać końca prac projektowych i wniosku o dofinansowanie budowy drogi.

Kolejne rozmowy i nie wiem czy jesteśmy bliżej czy dalej budowy tej powiatowej drogi. Czas pokaże. Jeśli chcesz porozmawiać na temat tej i innych spraw – zapraszam 514 350 310

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.