wideo promocyjne

Filmy promocyjne, a nawet zwykłe wideo to dziś motor napędowy budowania zasięgów w marketingu internetowym. To nie tylko slogan. Nie tylko badania potwierdzają tą prawdę. Możesz przeprowadzić eksperyment i przekonasz się jaką moc mają krótkie filmiki promocyjne w Twojej firmie.

Filmy promocyjne zwiększają zasięgi

Polecam wrzucić, o jednej porze dnia w media społecznościowe film, wideo, posta, wiadomość z linkiem oraz zdjęcie. Jestem przekonany, że to właśnie wideo będzie miało największe zasięgi. Kolejne miejsca powinny zajęć zdjęcia, posty bez linka i na końcu te z linkami – Facebook nie lubi jak się go opuszcza.

filmy promocyjne michała szafrańskiego
Tworzymy filmy promocyjne

Idziemy krok dalej… Czy wiesz co dodatkowo pozwala docierać Twojemu materiałowi wideo do większej ilości osób ? To relacja LIVE. Dzięki wydajnemu sprzętowi można relacjonować np wydarzenie w firmie na żywo. Ciekawe prawda ?

Na pewno widziałeś wstawki filmowe z lotu ptaka. Takie filmy z drona to ciekawe urozmaicenie, pełnej marketingowej produkcji wideo – dające efekt WOW ! Oto kilka z moich wybranych produkcji:

Film reklamowy nie może być tylko reklamą – ale od tego czy będzie tak traktowany zależy opracowany wcześniej scenariusz. Później pozostaje już tylko montaż, publikacja i analiza jak dużo osób obejrzało krótki film, którego głównym bohaterem będzie Twoja firma.

Jeżeli chcesz, aby Twój film był wzbogacony o ujęcia z drona, pamiętaj aby wybierając wykonawcę takiej usługi zadbać, aby posiadał on Państwowe uprawnienia operatora drona (Wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego ULC) i ubezpieczenie zawodowe. Ja od kilku lat posiadam uprawnienia i zabezpieczam się również zawodowym OC.

Brzmi ciekawe ? Chcesz mieć takie nagranie, prezentujące Twoje produkty, usługi lub markę w Internecie ? Zapraszam do kontaktu 730 775 333. Porozmawiajmy o scenariuszy Twojego filmowego i firmowego hitu.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl