pozycjonowanie stron internetowych

Coraz większą rolę w marketingu odgrywa dziś skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, czyli tzw. SEO. Kilka ostatnich lat poświęciłem na opracowanie modelu, który skutecznie podnosi pozycje stron moich klientów w wyszukiwarce Google i nie tylko.

Search Engine Optimization, potocznie zwane SEO to skoordynowane działania, mające na celu popularyzacje stron internetowych w wyszukiwarkach. Algorytm Google ciągle się zmienia, dlatego nieustannie kształcę się w temacie nowych metod pozycjonowania stron internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Od kilku lat skuteczne pozycjonowanie stron www stało się moją pasją. Za mną kilkanaście kampanii marketingowych, przede mną kolejne wyzwania. Każdy projekt to nowe doświadczenie i możliwość zaprezentowania moich umiejętności w praktyce. Wszystko po to, aby być jeszcze bardziej skuteczny.

Własne strony internetowe służą mi do testów nowych metod i strategii marketingowych. Ponadto są elementem mojego tzw. zaplecza SEO. Owocem tych testów jest opracowana strategia pozycjonowania, która skutecznie pomaga mi uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach dla stron moich klientów i partnerów.

skuteczne pozycjonowanie

Doskonale rozumiem, że dla klienta liczy się absolutny TOP, czyli pierwsza strona w wyszukiwarce Google. Jestem pewny swoich metod pracy, dlatego realizuje zasadę „płacisz za efekt”. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej metody marketingowej proszę o kontakt. Wszystko wyjaśnię!

Zastanawiasz się, ile osób szuka w Internecie nazwy Twojego produktu lub usługi ? Pozycjonowanie może być receptą na dotarcie do nich – Michał

Skontaktuj się ze mną, a pokaże ile potencjalnych klientów, każdego miesiąca potrzebuje Twojego produktu/usługi.

Jak pozycjonować strony ?

Przez kilka lat szukałem sposobu jak pozycjonować strony internetowe. Na bazie doświadczeń opracowałem wielokrotnie sprawdzony model, który ciągle udoskonalam i testuje. Wszystko po to, aby oferowane przeze mnie usługi marketingowe były nie tylko efektowne, ale i efektywne.

Skuteczne pozycjonowanie zaczynam od optymalizacji strony internetowej. Kolejne, skoordynowane i optymalnie dobrane metody mają na uwadze gromadzenie ruchu na stronie. Zgodzisz się pewnie z tym, że to ruch na stronie generuje potencjalnych klientów, a w konsekwencji pieniądze dla właściciela firmy.

dlaczego pozycjonowanie jest ważne
Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne ?

Kieruje się prostą zasadą wzajemności. Zadowolenie klienta z moich usług rokuje długoterminową współpracę. Dlatego w każdy projekt angażuje się z pełną starannością, wykorzystując najskuteczniejsze, znane mi techniki. Współpracuje z modelu WIN-WIN, gdzie obie strony wygrywają.

Zanim ocenisz sprawdź mnie w działaniu. Zapraszam do kontaktu i współpracy.
730 775 333

Wstępna wycena usługi pozycjonowania będzie możliwa po określeniu wymagań dotyczących m.in. słów kluczowych, ich konkurencyjności oraz obszaru, na jakim Ci najbardziej zależy. Krótka ankieta ułatwi nam rozmowę o konkretach, dlatego zachęcam do jej wypełnienia.

darmowa wycena

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl