Masz pomysł na biznes albo jego rozwój, a nie masz środków na jego realizacje? Nie chowaj go do szuflady. Dotacje na firmę to jedna z naszych specjalności. Za nami wiele opracowanych i rozliczonych wniosków – dotacji i grantów. Sama firma michalszafranski.pl Michał Szafrański została założona i rozwijana dzięki środkom zewnętrznym. Dlatego znamy temat od podszewki.

Pozyskuje dotacje na firmę

Pomagamy pozyskiwać dotacje, nie tylko na założenie działalności gospodarczej, ale i na jej rozwój. Prowadzimy klientów od momentu wyboru instrumentu, z którego skorzystanie będzie najbardziej efektywne, aż po rozliczenie Projektu.

Osobom zamierzającym założyć działalność gospodarczą wskazuję możliwości dofinansowania, pomagam wypełnić niezbędne wnioski oraz założyć firmę. Oferuję również pomoc księgową i marketingową na „dobry start”.

dotacje na firmę

Przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją działalność, pomagamy w opracowaniu i optymalizacji wniosku pod względem formalnym i merytorycznym. Dlatego jeśli masz pomysł, który dodatkowo wiązał się będzie ze zwiększeniem zatrudnienia (jest to w większości przypadków warunek konieczny) – sprawdź moją kompleksową obsługę.

Dotacje na firmę z Urzędu Pracy

Nowa perspektywa unijna stawia na rozwój przedsiębiorczości, dlatego ciekawą alternatywą dla osób bezrobotnych są dotacje na firmę urzędu pracy (tzw. dotacje z PUP). W ramach kompleksowej współpracy proponujemy:

1. Przygotowanie wniosku aplikacyjnego
2. Wypełnienie dodatkowych formularzy załączonych do wniosku;
3. Sporządzenie autorskiego biznesplanu
3.1 Projekt przedsięwzięcia
3.2 Oferta
3.3 Analiza rynku
3.4 Konkurencja
3.5 Ceny
3.6 Sprzedaż i przychód
3.7 Analiza SWOT – Szanse i możliwości
3.8 Harmonogram rzeczowo finansowy
3.9 Prognozy ekonomiczne

Dodatkowo:

  • Pomoc w rozliczeniu dotacji i założeniu działalności,
  • Doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania.
  • Dotacje na firmę z Unii, z Ministerstw czy grantów ?

Dla nas odpowiedź jest jasna. Rozwijaj działalność, wykorzystując każde możliwe źródło. Doświadczenie w realizacji projektów podpowiada mi, że za większymi środkami finansowymi, stoją bardziej skomplikowane mechanizmy aplikacji oraz wymagania, jakie musi spełnić przedsiębiorca. Kluczowa jest prawidłowa interpretacja regulaminów dotacji, respektowania narzuconych terminów, dokumentacja i opracowanie sprawozdań.

Dotacje dla rolników

Wspieramy również rolników. Dotacje i programy pomocy są skierowane do rolników, chcących rozwijać swoją działalność, zmodernizować gospodarstwo czy założyć pozarolniczą działalność gospodarczą. Nowa perspektywa podziału środków unijnych w połączeniu z programami państwowymi pozwala wspomaga również młodych rolników. Pomagamy w uzyskania wsparcia, aby trwale zmieniać i rozwijać polską wieś.

Ponadto wspieramy działalność organizacji pozarządowych (stowarzyszeń) w dążeniu o środki na realizacje celów statutowych. Realizowane przez stowarzyszenia projekty wpływają na rozwój społeczności lokalnej.

Liczby nie kłamią. Byłem autorem lub uczestniczyłem w opracowywaniu kilkudziesięciu zrealizowanych (lub będących w trakcie realizacji) projektów, których łączna wartość przekracza już 300 000 zł!

Zapraszam również do kontaktu i współpracy 730 775 333

Jeśli stoisz przed decyzją o założeniu firmy i szukasz informacji o dotacjach masz pewnie dużo pytań, dlatego na stronie www.michalszafranski.pl/dotacje-z-urzedu-pracy, odpowiadam na najczęściej zadawane pytania.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333 

kontakt@michalszafranski.pl