jak sprzedawać więcej podpowiada Michał Szafrański

Marketing w firmie przenosi się razem z biznesem do Internetu, dziś podpowiem Ci jak sprzedawać więcej w Internecie. Kompleksowe usługi marketingowe przyszłości będą opierać się głównie na optymalizacji stron internetowych i sklepów, generowaniu ruchu na stronach firmowych, kreowaniu wizerunku i pozycjonowaniu (SEO) oraz wideo marketingu.

Jak sprzedawać więcej w Internecie – już od dzisiaj

W życiu wybieram zawsze kompleksowe rozwiązania, czyli takie, które dopiero wspólnie dają zakładany efekt. Skuteczne usługi marketingowe dziś, bazują na połączeniu popularności na rynku lokalnym oraz obecności firmy (produktów i usług) w Internecie. Umiejętność kreowania wizerunku w sieci daje ogromne możliwości do znalezienia nowych klientów, czy rynków. Dzięki czemu można stale zwiększać konkurencyjność firmy.

Strategie marketingowe, realizowane dla moich klientów opieram na pięciu głównych filarach:

  • tworzenie i optymalizacja strony internetowej oraz sklepów internetowych,
  • opracowanie i wdrażanie strategii wspierającej sprzedaż firmy (od A do Z), zarówno w sieci jak i rynku lokalnym,
  • skuteczne pozycjonowanie oraz wideo promocja,
  • marketing na Facebooku, Instagramie i pozostałych mediach społecznościowych,
  • organizacja eventów branżowych, kampanii społecznych.

Dodatkowo pomagam firmom jako copywriter w kreowaniu wizerunku firm w sieci, poprzez tworzenie i prowadzenia bloga. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie unikalnego modelu marketingowego, który optymalnie dobiera proporcje między tymi filarami.

Wszyscy patrzą na wygląd strony. Jednak dla mnie kluczowe jest jednak generowanie ruchu na stronę internetową i jej unikalność. To właśnie wyselekcjonowany ruch (osób potencjalnie zainteresowanych tematem lub branżą) jest kluczem do sukcesu mojej strategii marketingowe.

Sprzedawaj więcej na Facebooku i nie tylko

Warto zadbać o pozycjonowanie stron w wyszukiwarce, jak również prowadzenie bloga, kanałów na YouTube czy profilu na Facebooku. Dla moich klientów organizuje również eventy branżowe oraz kampanie społeczne. Kreują one pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci, jak i na rynku lokalnym.

Branża nie ma znaczenia!

Współpracuję z producentami, firmami usługowymi, szkołami i instytucjami.

Z pasją i zaangażowaniem czekam na Twoje pytania i problemy związane z kreowaniem wizerunku i promocją marki w Internecie i nie tylko. Podsumowując napisz proszę kilka słów o swoim biznesie (kliknij i wypełnij krótką ankietę), a ja podpowiem Ci jak można zwiększyć sprzedać w Internecie.

wypełnij ankietę

Kto pyta nie błądzi, czekam na kontakt.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333

kontakt@michalszafranski.pl