Pewnie zdecydowana większość osób zna arkusz kalkulacyjny Excel. Ale czy każdy zna możliwości jakie daje ten program w pracy biurowej i nie tylko. Od kilku lat prowadzę szkolenie excel, zarówno w wersji podstawowej jak i zaawansowanej. Dlatego jeśli szukasz wsparcia w tworzeniu dokumentów Excel, zapraszam na szkolenie.

Szkolenie Excel Świętokrzyskie

Z uwagi na lokalizację realizuje szkolenia z Excela w obrębie trzech województw: świętokrzyskiego, śląskiego oraz łódzkiego. Szkolenie wzbogacone jest również o praktyczną wiedzę z zakresu podstawowej obsługi edytora tekstów Microsoft Word, programu do prezentacji Power Point oraz użytecznych zastosowań Facebooka, z praktycznego punktu widzenia.

szkolenie excel
Szkolenie Excel – Od A do Z

Program ramowy szkolenia z Excela

1. Postawy MS Excel
1.1. Omówienie menu i wstążki narzędzi MS Excel
1.2. Formatowanie tekstu i liczb z zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego (MS Excel).
1.3. Wyszukiwanie, wybieranie i edycja komórek i grup komórek.
1.4. Kopiowanie, wklejanie, wypełnianie komórek i zakresów komórek.
1.5. Podstawowe funkcje liczące i formuł (MS Excel).
1.6. Funkcje w praktyce czyli Faktura VAT w MS Excel
1.7. Sortowanie i filtrowanie.
1.8. Wykresy.
1.9. Tworzenie skoroszytów
1.10. Połączenia między arkuszami i skoroszytami
1.11. Sporządzanie wydruków.
2. Podstawy Microsoft Word
3. Podstawy PowerPoint
4. Alternatywy dla Pakiety Microsoft

Dysponuje mobilnym sprzętem komputerowych, w postaci 5 komputerów (laptopów) oraz tabletów, z dostępem do Internetu oraz rzutnikiem, dzięki czemu szkolenia można prowadzić w wielu lokalizacjach. Innymi słowy, wystarczy pomieszczenie z dostępem do prądu.

Cena uzależniona jest od poziomu zaawansowania szkolenia, długości jego trwania oraz odległości jaką muszę pokonać na miejsce. Dodatkowo po ukończeniu szkolenia, kursant otrzymuje specjalny Certyfikat oraz materiały szkoleniowe.

zapisy

michał szafrański

Michał Szafrański

Jeśli masz pytania, zapraszam do ustaleń zakresu i terminu szkolenia – napisz kontakt@michalszafranski.pl lub zadzwoń 730 775 333

Do zobaczenia na szkoleniu…