usługi księgowe włoszczowa

Dziś usługi księgowe to nie tylko liczenie kwoty należnych podatków i sporządzanie deklaracji. Współczesny księgowy musi umiejętnie optymalizować procesy finansowe w firmie, dlatego współpracę z klientem rozpoczynam od tzw. symulacji finansowej (na podstawie przedstawionych danych). Wspólnie z klientem wybieramy optymalne rozwiązanie i formę opodatkowania.

Usługi księgowe Włoszczowa

usługi księgoweNa hasło usługi księgowe Włoszczowa, można znaleźć kilka godnych zainteresowania ofert, jednak warto spojrzeć na obsługę księgową firmy  szerzej.

Wielu przedsiębiorców oczekuje podpowiedzi w sprawie optymalizacji procesów finansowych oraz kosztów działalności. Na bazie przykładowych danych wyjaśniam możliwe scenariusze finansowe, dla zastosowania poszczególnych form i sposobów opodatkowania Twojej działalności.

W ramach współpracy proponuje:

  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • kadry i płace,
  • PIT / VAT – Ewidencja Jednolitego Pliku Kontrolnego – JPK

Nie tylko księgowość firm

Usługi księgowe mogą być wzbogacone o wsparcie marketingowe (strony internetowe, pozycjonowanie czy prowadzeniem fanpage na Facebooku). Ponadto zajmuje się wsparciem osób, które chcą założyć działalności gospodarczą i chcą skorzystać z dotacji zewnętrznych na ten cel. Dla osób rozpoczynających biznes, ale i nie tylko pomocna jest symulacja kosztów i przychodów. Rozpoczynam od niej niemal każde spotkanie z przyszłym przedsiębiorcą.

Usługi księgowe – cennik

Jeśli zapytasz mnie o cennik, czyli ceny usług księgowych, to są one ściśle uzależnione są od kilku czynników m.in.:

  • ilości dokumentów (faktur lub innych dokumentów księgowych),
  • ilość zatrudnionych pracowników,
  • formy opodatkowania,
  • rozliczania wobec US i ZUS.

W celu określenia wysokości ceny usług księgowych dla Twojej firmy, wypełnij proszę poniższy (KRÓTKI) formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia najbardziej optymalnej oferty.

Wycena usług księgowych (kliknij)

W celu omówienia zasad ewentualnej współpracy, możesz również skontaktować się bezpośrednio : 730 775 333 lub kontakt@michalszafranski.pl

Zapraszam do współpracy firmy, które cenią indywidualne i kompleksowe podejście do obsługi firm. Usługi księgowe i marketingowe w jednym miejscu michalszafranski.pl Michał Szafrański

O księgowości i nie tylko możesz przeczytać również na łamach mojego bloga. Podczas kontaktu nie zapomnij zapytać o możliwość skorzystania z Rabatu na pozostałe usługi: m.in. pozycjonowanie, wykonanie strony internetowej czy sklepu online!

michał szafrański

Michał Szafrański