skuteczny copywriter

Tekst, który czytasz jest jednym z wielu przykładów mojej aktywności jako copywriter. Skuteczny tekst powinien spełniać kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim trzeba zadbać o unikalność i tematykę wpisu. Sztuką jest również pisanie o produkcie lub usłudze, nie jak typowa reklama, a wzbudzić pożądanie, które wpłynie na zwiększenie sprzedaży. Zobacz jak mi się to udaje …

Copywriter, czyli marketing szeptany w praktyce

Swoją pracę jako copywriter opieram o marketing szeptany, administrowanie stron internetowych oraz blogów tematycznych. Moje unikalne, sprzedażowe teksty możesz zobaczyć na forach internetowych, opisach produktów w sklepach internetowych, w katalogach stron oraz artykułach portali branżowych i blogach.

Nowoczesny copywriting to nie tylko pisanie tekstów, ale ich odpowiednie ułożenie i konstrukcja zdań. Czy wiesz, że:

Przeglądając strony internetowe użytkownicy skupiają swoją uwagę w sposób przypominający Literę F. Pierwszy paragraf czytają w całości śledząc wzrokiem w poziomie, od lewej do prawej,  każdy śledzą mniej starannie

Badanie eyetrackingowe – Jakob Nielsen – 2006

W ostatnim czasie administratorzy portali, for i blogów stawiają na jakość publikowanych treści, dlatego skuteczny copywriter musi poznać produkt, usługę oraz branże, o której chce pisać. Później rozpoczyna się gra słów, czyli trzeba skupić się na kreacji wypowiedzi, aby nie nosząc znamion typowej reklamy zachęcała do zainteresowania ofertą lub kontaktu z firmą. Warto również monitorować reakcje czytelników na wpis i utrzymywać pozytywną relacje. To właśnie relacja i zaufania są decydujące w procesie sprzedaży – prawda ? Tym wszystkim zajmuje się na co dzień. Jeżeli chcesz mogę pomóc Ci w budowaniu pozytywnych relacji poprzez marketing szeptany i nie tylko.

Od lat prowadzę praktycznego bloga o marketingu www.michalszafranski.pl oraz setki już unikalnych postów tematycznych na forach i portalach społecznościowych.

Przyjmuje zlecenia na pisanie tekstów

Dziś możesz już zlecić pisanie tekstów nie wychodząc z domu. Możesz ocenić moje działanie m.in. na podstawie tego artykułu. Starałem się wykorzystać elementy, które będę stosował podczas realizacji zlecenia dla Ciebie. Dlatego jeśli zainteresowała Cię współpraca ze mną jako copywritera, z pewnością czujesz, że moimi tekstami i działaniami mogę zainteresować odbiorców z Twojej branży. Pisałem merytorycznie i rzeczowo o wielu branżach i produktach, optymalnie dobierając metody opisane w tym artykule. Mogę napisać skuteczne teksty również dla Ciebie – jeśli tylko chcesz.

Podsumowując tworząc teksty przede wszystkim dbam o ich unikalność. Ponadto stosuje język korzyści, którzy w dużej mierze pobudza skuteczną sprzedaż. Jeżeli moje podejście do pisania tekstów reklamowy obudziło w Tobie chęć kontynuowania rozmowy o tym rewelacyjnym narzędziu sprzedażowym, zapraszam do kontaktu i współpracy.

michał szafrański

730 775 333 

kontakt@michalszafranski.pl