biuletynDarmowy biuletyn to doskonały sposób na komunikacje z osobami, które szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży produktów czy usług w swoich firmach. Po dziesiątkach godzin kursów i setkach godzin testowania strategii marketingowych w Internecie, przyszedł czas na nowe otwarcie.  Jeśli szukasz narzędzi i strategii na skuteczny marketing i zwiększenie sprzedaży daj mi 3 minuty. Projekt www.michalszafranski.pl nabiera rozpędu i już dziś zapraszam do lektury i oceny nowych praktycznych poradników m.in o:

  • marketingu Internecie ( masz firmę, a czy wiesz ilu potencjalnych klientów szuka produktów i usług z Twojej branży w Internecie ? Na michalszafranski.pl znajdziesz poradniki, które krok po kroku pozwolą Ci samodzielnie wdrażać sprawdzone przeze mnie strategie marketingowe)
  • księgowości ( będziesz na bieżąco ze zmianami w księgowości Twojej firmy).
  • przedsiębiorczości (a może szukasz pomysłu na biznes. Porozmawiajmy o tym. Pozwól, że pokaże Ci jak możesz sprawdzić opłacalność swojego pomysłu).
  • motywacji (okryj kulisy założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, drogę zdobycia mandatu radnego, zdobywania medali w zawodach krajowych i międzynarodowych i to wszystko będąc osobą niepełnosprawną. Zdradzę swoje nowe cele i sposoby jak zamierzam je osiągać).
  • optymalizacji swojego czasu ( przedsiębiorca, trener marketingu, skuteczny samorządowiec, niepełnosprawny sportowiec – to możliwe chociaż doba ma tylko 24 godziny).

Biznes, księgowość i marketing w Internecie w jednym miejscu.

Jeśli chcesz być na bieżąco i skorzystać z darmowej wiedzy i poznać skuteczne strategie biznesowe, zapisz się na BEZPŁATNY BIULETYN, a informacja o nowym, praktycznym artykule trafi na Twojego e-maila.

Pamiętaj o potwierdzeniu linku aktywacyjnym, który przyjdzie do Ciebie po zapisie

Dlaczego warto zapisać się na mój Biuletyn:

  • zapis i korzystanie z artykułów i poradników jest BEZPŁATNE,
  • informacja o praktycznych materiałach trafi na Twojego e-maila,
  • poznaj praktyka, zero „lania wody”, przetestuj gotowe strategie i przekonaj się jak sprawdzą się u Ciebie,
  • przeczytanie wiadomości i materiału nie zajmie Ci dłużej niż 3 minuty. 3 minuty, które możesz zamienić na marketingowe korzyści,
  • możesz w każdej chwili wypisać się z biuletynu.

Zero ryzyka – możesz tylko zyskać … podejmiesz wyzwanie i zmienić swój biznes ?

Udanego dnia

Michał Szafrański

PS: Zapraszam Cię również po odbiór darmowych wejściówek na webinary online:

Dla kogo ? Temat webinaru Terminy i zapisy na webinary
Przedsiębiorcy Marketing w Internecie. Strategia od A do Z www.michalszafranski.pl/webinary
Osoby poszukujące pomysłu na biznes (również dodatkowy) Zarabiaj na swojej pasji