Spotkanie w sprawie drogi powiatowej w Woli Wiśniowej

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 13 września 2021 autor Michał Szafrański

Dziękuję Panu Staroście Dariuszowi Czechowskiego, Panu Dyrektorowi Dróg Powiatowych Norbertowi Gąsieńcowi, pracowników Starostwa Powiatowego we Włoszczowie oraz zaangażowanym mieszkańcom sołectwa Wola Wiśniowa, na czele z Panem Sołtysem za merytoryczne i mamy nadzieje owocne spotkanie, w sprawie rozwiązania problemu zalewania drogi powiatowej prowadzącej przez Wolę Wiśniową oraz remontu drogi prowadzącej do posesji Wola Wiśniowa 123 G.

Sprawa remontu drogi prowadzącej w kierunku posesji 122G i 123G była remontu poruszana przez mieszkańców podczas zebrań wiejskich jak również była przedmiotem wielu moich wniosków kierowanych do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie. Cieszą zarówno mnie mnie jak i uczestniczących w spotkaniu mieszkańców deklaracje wykonania remontu tej powiatowej drogi.

spotkanie w sprawie drogi powiatowej w Woli Wiśniowej

Kolejna wielokrotnie sygnalizowana sprawa to temat, zalegania wody na drodze powiatowej, prowadzącej przez wieś. Wszystko przez brak prawidłowego odwodnienia drogi. Stan chodników i samej nawierzchni też pozostawia wiele do życzenia. Jak się dowiedzieliśmy na najbliższej sesji powiatu zostanie wprowadzone do budżetu wykonanie projektu na budowę tej drogi i prawidłowego odprowadzenia wody. To pierwszy jakże ważny krok, w kierunku poprawy sytuacji, z którą mieszkańcy borykają się od lat – dziękujemy!

Szersze informacje na tematach dotyczących sołectwa Wola Wiśniowa, znajdziesz tutaj, Jeszcze raz dziękuję za spotkanie i już kibicuje realizacji założonych planów.

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.