Spotkanie w Rokitnie

0 komentarzy

Dziś miałem przyjemność popularyzować sport osób niepełnosprawnych w sąsiednim województwie śląskim. Spotkanie w Rokitnie było okazją do prezentacji swojej sportowej aktywności, mimo przeciwności. Mam nadzieję, że przekazany młodzieży sposób na motywacje w praktyce, przyczyni się do niejednego sukcesu w osiąganiu celów.

spotkanie w rokitnie

Spotkanie zacząłem od krótkiej prezentacji swojej aktywności „Droga do marzeń”, a przede wszystkim tego jak wyznaczać i przybliżać się do swoich celów. Nie szukając wymówek, mimo przeciwności dzień po dniu być coraz bliżej marzeń.

spotkanie ze sportem w Rokitnie

Następnie korzystając z sali gimnastycznej Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie dzieci i młodzież mogła poznać jedną z dyscyplin paraolimpijskich – siatkówkę na siedząco w praktyce.

Serdecznie dziękuję Dyrekcji Szkoły i Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Edukacji „Razem dla szkoły” im. Jana Pawła II w Rokitnie, za zaproszenie i miłe spotkanie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Interpelacja i wnioski

W nawiązaniu do zgłaszanych przez mieszkańców spraw podczas zebrań wiejskich, na których byłem obecny sporządziłem interpelacje i wnioski, które skierowałem...

Zamknij