Reklama żubra

0 komentarzy

Kolejny, cykliczny artykuły na temat mojej oceny tego, co widzę w telewizji pomiędzy filmami Tak, chodzi o reklamy. Może ich nie lubimy, ale nie zmienimy tego, że świat reklamy telewizyjnej generuje ogromne pieniądze jak również odsłania wiele kreatywnych pomysłów na reklamę i marketing. Dziś na widelcu reklama żubra.

Reklama piwa żubr

Dziś chciałem podzielić się z Tobą moim zdaniem na temat reklam Żubra. Pewnie wiesz o czym piszę. I to jest już oznaka tego, że reklama jest dobra, ponieważ się ją zapamiętuje. A oto w reklamie chodzi. Cykl reklam Żubra oceniam jako bardzo dobrą ponieważ:

  • lubimy oglądać naturę (nie bez powodu National Geographic ma taką publikę),

  • lubimy ciekawe opowiadania. Lektor w reklamie Żubra nie rzadko swoim spokojnym głosem opowiada o tym, co dzieje się w puszczy.

  • zapamiętujemy ciekawe puenty. Każda reklama kończy się ciekawą metaforą

reklama żubra

Osobiście nic bym w tej reklamie nie zmieniał a Ty? Jeśli masz jakieś zdanie na temat tej reklamy czy innej reklamy zapraszam do kontaktu i komentowania wpisu. Porozmawiajmy o reklamie, marketingu i nie tylko.

UWAGA

Spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie jest surowo zabronione i według mnie wielce nierozsądne, aby nie powiedzieć głupie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysł na biznes

Pomysł na biznes to kluczowy element rozważań osób, które chcą przejść na tzw. "swoje". Nawet jeśli gdzieś pracujesz, szukasz możliwości...

Zamknij