W piątek w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie królowała poezja. Wszystko za sprawą promocji tomiku wierszy Patryka Nalepy pod tytułem „Z pamiętnika młodego romantyka”. Wypełniona po brzegi sala, prezentacja wierszy zarówno w formie czytanej (miałem przyjemność recytować dwa utwory) jak i śpiewanej. To był naprawdę dobry wieczór. Gratulując Patrykowi życzę powodzenia na drodze do realizacji poetyckich marzeń.

promocja pamiętnika młodego romantyka
Promocja tomiku Z pamiętnika młodego romantyka Patryka Nalepy

Z twórczością Patryka zetknąłem się kilka miesięcy temu. Doceniając pasje, talent i determinacje było mi mimo pomóc w stworzeniu I wydania publikacji.  Pamiętam moment, kiedy zaczęliśmy rozmawiać o pięknej pasji Patryka z jego babcią. Cieszę się, że udało się rozpalić płomień, który tak pięknie płonie. Dzięki determinacji rodziców i rodziny Patryka oraz wsparcia finansowego firmy PKS Włoszczowa, udało się doprowadzić do II wydania – pewnie nie ostatniego…

Przenieśmy się do Biblioteki Publicznej we Włoszczowie jeszcze raz …

polub

youtube facebook

Poezja w modzie. Za nami udana promocja tomiku Z pamiętnika młodego romantyka Patryka Nalepy. Korzystając z okazji już dziś zapraszam na kolejne spotkanie z lokalną twórczością poetycką. Na początku 2019 planuję organizację promocji Tomiku Pani Joanny Bulskiej. Pomo w wydawaniu publikacji to jedna z akcji charytatywnych, w które się angażuje. W końcu miło jest być częścią sukcesów małych i dużych.

Pomaganie jest trendy

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *