Memoriał Kamili Skolimowskiej w Warszawie

0 komentarzy

Są w życiu momenty, w których ciarki przeszywają plecy. Bez wątpienia wczoraj, podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej, na PGE Narodowym w Warszawie, pełny emocji, wspólnie z niepełnosprawnymi i pełnosprawnymi kadrowiczami pokazaliśmy, że sport jest jeden.

Zawody na PGE Narodowym

Zawody były okazją do spotkania gwiazd światowej lekkiej atletyki (polskich i zagranicznych). Start, przy ponad 30 000 widzów zrobił na mnie ogromne wrażenie, tak wielkie, że osiągnąłem wynik lepszy niż na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Białymstoku.

memoriał kamili skolimowskiej

Foto: Marcin Szafrański

Chociaż w takich chwilach nie myśli się o marketingu, nie zapomniałem o lokalnym patriotyzmie. Poznajecie osoby, z którymi miałem przyjemność spędzić sportowe popołudnie na PGE Narodowym?

anita włodarczyk na PGE narodowym

Foto: Marcin Szafrański

paweł fajdek na memoriale kamili skolimowskiej

Wspólnie z Pawłem Fajdkiem

polub

Kadra narodowa to duma, ale i ciężka, sukcesywna praca ciągłym doskonaleniem się. Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną lub znasz takie osoby i zainspirował Cię ten materiał zapraszam na zajęcia do Włoszczowy. Więcej o sporcie osób niepełnosprawnych poczytasz na www.sprawniejsi.pl

youtube facebook

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie boiska w Rząbcu

Piękna pogoda, piękne boisko i piękna integracja mieszkańców podczas otwarcia boiska piłkarskiego w Rząbcu. W imieniu mieszkańców Nieznanowic dziękujemy za...

Zamknij