Jak zrobić zrzut ze strony

Ostatnio tworząc szkic kolejnej strony internetowej potrzebowałem zrobić zrzut z całej strony nie tylko z tego co widzę na ekranie. Znalazłem szybkie rozwiązanie, ale pomyślałem sobie, że wiedza jak zrobić zrzut ze strony internetowej może przydać się osobom, które niekoniecznie chcą do tego celu ściągać kolejną wtyczkę, albo program komputerowy. Za moment wiesz się jak można zrobić zrzut ze strony dosłownie w minutę.

Zrzut ze strony internetowej

Aby wykonać zrzut ze strony internetowej skorzystamy z zagranicznego serwisu, dzięki któremu nie będziemy musieli nigdzie się logować, ani nic pobierać. Pobierzemy zrzut, albo inaczej mówiąc screen ze strony online. Wykonaj proszę kilka prostych kroków:

  1. Wejdź na stronę snapito.com
  2. W polu wyszukiwarki wpisz adres strony internetowej, z której chcesz zrobić zrzut, a następnie kliknij Snap.
  3. Teraz możesz pobrać zrzut na dysk, za pomocą przycisku Download Original Screenshot lub edytować zrzut, klikając Edit Screenshot i GOTOWE.

jak zrobić zrzut ze strony

Jak założyć bloga ?

Mam nadzieję, że kolejny praktyczny materiał na moim blogu pomógł Ci w tworzeniu zrzutów ze stron internetowych. Jeśli podobnie jak ja chciałbyś prowadzić swój własny blog zapraszam Cię na szkolenie jak założyć bloga na stronie www.michalszafranski.pl/blogowanie i rozpocząć przygodę zostać aktywnym blogerem.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …
Dziękuję za polubienia i udostępnienia
Twittnij o tym arykule
Subskrybuj mój kanał YouTube
Dodaj Google+
RSS

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
  1. Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...
  2. Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.
  3. Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.

Bądź na bieżąco z nowościami. Dołącz do mojej społeczności

Przeczytaj poprzedni wpis:
content is king
Content king

W internecie nadal krąży maksyma "content king", co oznacza treść jest królem. Google szczególny nacisk kładzie na unikalną treść w...

Zamknij