Jak sprawdzić pkd firmy ?

0 komentarzy

Wiele mówi się o kolejnych tarczach i uzależnieniu ich od wiodącego PKD. Ale właśnie, jak sprawdzić pkd firmy, szybko i za darmo. Mamy możliwość nie tylko weryfikacji własnego PKD, ale również sprawdzenia danych teleadresowych, swoich potencjalnych klientów.

Jak sprawdzić pkd firmy po nip ?

Aby sprawdzić pkd firmy po nip, odwiedź na stronę prod.ceidg.gov.pl, a następnie uzupełnij dane, które posiadasz. Wpisz nip lub dane teleadresowe mikroprzedsiębiorcy, a raczej osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą. 

jak sprawdzić pkd firmy po nip

Sprawdzanie pkd firmy po nipie

Pozostało tylko wybrać Szukaj i rozwiązać „łamigłówkę”. Gotowe, możesz pobrać dokument na którym znajdziesz PKD szukanego podmiotu, ale również inne, jasne dane dotyczące tej firmy.

Jak już wspominałem planuje się, że przyszłe tarcze antykryzysowe będą skierowane do firm o określonych PKD. Dlatego właśnie postawiłem napisać ten artykuł.

Powiesz pewnie, że każdy powinien znać swoje PKD i kogo to może dotyczyć. Jednak jak wynika z analizy fraz kluczowych, informacji tym, jak znaleźć pkd, poszukiwane jest aż 240 razy, miesięcznie! Jeżeli chcesz, abym sprawdził ile razy wpisywane są słowa kluczowe dla Twoich produktów i usług zapraszam Cię na darmowy webinar marketingowy, na którym poznasz sposoby jak zaistnieć i sprzedawać więcej w Internecie. Darmową wejściówkę możesz odebrać na www.trenermarketingu.pl. Do zobaczenia 😉

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sesja: budżet 2021 i sprawy różne

Ostatnia sesja Rady Miejskiej upłynęła pod znakiem uchwalenia budżetu na 2021 rok, ale również spraw różnych, w których poruszałem kilka...

Zamknij