Hosting stron

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 25 lipca 2022 autor Michał Szafrański

Każda witryna internetowa musi posiadać hosting stron. Wirtualny dysk, na którym gromadzone są pliki Twojej strony www. Pliki stron Naszych klientów hostingowane są w profesjonalnej serwerowni.

Receptą na stabilny serwer są mocne maszyny, stały monitoring techniczny, bezpośredni kontakt z klientami i szybkie rozwiązywanie problemów. Ponadto dodatkowym atutem jest fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego pakietu, dostosowanego do potrzeb klienta.

Hosting stron internetowych

Zapewniam bezpieczny hosting stron internetowych. Współpracowałem z kilkoma firmami hostingowymi. Praktyczne doświadczenia pozwoliły mi wyłonić stabilną firmę, którą polecam swoim klientom i hostinguje wykonane strony internetowe oraz własne projekty. Oprócz wyżej wymienionych czynników, charakteryzujących dobry hosting, nie należy zapominać również o jego cenie. Zgodzisz się pewnie z tym, że czasem tanio nie znaczy dobrze, dlatego właśnie zwróciłem uwagę na optymalne proporcje stabilności i mocy – do ceny. Ważny aspektem jest również wsparcie techniczne. Błąd serwerowni może zdarzyć się każdej firmie, ważne jak szybko administratorzy serwera zareagują, dlatego współpracuje z firmą której wsparcie techniczne działa 24/dobę. Nie można zapomnieć o tzw. backupach, czyli kopiach zapasowych, które w razie potrzeby można wykorzystać, odtwarzając stronę z przeszłości. U mnie masz to w standardzie.

Koszt hostingu stron

Biorąc pod uwagę koszty hostingu stron, zawsze pytam klientów o rodzaj strony. Inne parametry potrzebne są na zwykłego bloga, inne na stronę firmową, a jeszcze inne na portal aukcyjny, czy sklep internetowy.

hosting domen

Spotykam się z przedsiębiorcami, którzy przepłacają za swój hosting (nieraz nawet kilkukrotnie). Dlatego po analizie potrzeb i wykorzystania serwera doradzamy klientom optymalne pakiety.

Podsumowując serwer, który posiada większe parametry zawsze będzie lepszy, jednak ja starałem się optymalizować koszty hostingu, tak aby nie przepłacać i cieszyć się stabilnym serwerem.

Zadzwoń lub napisz. Pomogę Ci dobrać odpowiedni hosting do Twoich potrzeb. Nie za drogi i nie za tani! Pomogę również konfiguracji domeny i hostingu…

Zanim ocenisz w działaniu. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

730 775 333

biuro@emesz.pl

Nadal masz jakieś pytania odnośnie domen ? Śmiało pytaj i dołącz do mnie na Facebooku

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *