Profesjonalnie nagrane i zmontowane filmy reklamowe, odgrywają coraz większą rolę w promocji firmy, szczególnie w mediach społecznościowych. Mówi się, że dobre zdjęcie, to więcej niż tysiąc słów, jednak dobry film to ogromna siła marketingowa dla firmy, produktu, czy marki.

Filmy reklamowe na Facebooku

Facebook lubi wideo, a tym samym ceni filmy reklamowe. To właśnie filmy sprawiają, że pozostajemy na „fejsie” trochę dłużej, a na tym zależy gigantowi z USA. Jak Facebook promuje wideo ? Po prostu, nie ogranicza aż tak zasięgu postów.

Tak, tak Facebook ogranicza zasięgi, ale to właśnie wideo (filmik) sprawia, że informacja trafia do większej ilości Twoich fanów.

filmy reklamowe

Dobry materiał do dobry sprzęt, dlatego wybierając wykonawcę Twojego filmu reklamowego warto poznać wcześniejsze produkcje i zapytać z ilu kamer realizowane będą ujęcia. Dodatkowo efekt WOW dodają do wideo filmy z drona. Nic lepiej nie dodaje dynamiki każdemu filmikowi 🎥, jak aktywne przejścia i nastrojowa muzyka.

Spoty reklamowe, a wideo promocyjne

Filmy reklamowe są jednak czymś innym niż sporty reklamowe. Spot to krótka ograniczająca się do kilkudziesięciu sekund wizytówka firmy. Dowiadujemy się z niego, czym zajmuje się firma, gdzie znajduje się siedziba i poznajesz jej produkty i usługi.

Film reklamowy jest czymś bardziej złożonym. Dobry operator potrafi zaprezentować, to jak produkty i usługi mogą zaspokajać oczekiwania odbiorcy.

Dziś twórcą filmików może być każdy, jednak jeśli chciałbym, abym pomógł Ci w tworzeniu filmiku reklamowego dla Twojej firmy czy marki, zapraszam Cię do kontaktu 📱 730 775 333 i współpracy.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 
Zachęcam do dyskusji na temat skutecznej promocji dzięki filmom, w komentarzach… Pomóż mi i wszystkim przedsiębiorcom tworzyć stronę z praktycznymi poradami.

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *