Daj z siebie wszystko i oczekuj rewanżu

0 komentarzy

W życiu z reguły bywa tak, że robisz coś i oczekujesz, że zostaniesz za to wynagrodzony… W biznesie i marketingu jest podobnie. Angażujesz się w projekty lub tworzysz kampanie marketingowe, daj z siebie wszystko i licz na to, że ktoś Ciebie doceni i wynagrodzi. Gdy tworzysz i rozwijasz biznes w internecie, ta maksyma powinna mieć dla Ciebie kluczowe znaczenie.

Daj z siebie wszystko

Daj z siebie więcej, dodaj do produktu pewną wartość, lub dodaj coś naprawdę wartościowego. Tak aby zdobyć zaufanie, zwiększyć wartość tego co ofiarujesz, lub po prostu wywrzeć wrażenie osoby, która chce pomóc, chce doradzić, czy rozwiązać problem.

daj z siebie wszystko

Gdy Twoi potencjalni klienci dostrzegą Twoje zaangażowanie w rozwiązanie ich problemów będą szukać kompleksowej pomocy. Wtedy, po prostu przypomną sobie o „nowym przyjacielu”, który im kiedyś pomógł. Dlatego kiedy tylko jesteś w stanie pomagaj i rozwiązuj jak najwięcej problemów, tak aby gromadzić wokół siebie coraz więcej przyjaciół.

==================================================================

Owocem mojego działania jest kurs www.bizneso.eu – znajdziesz w nim praktyczne marketingowe strategie, które stosuje od lat

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
niskie raty
Jak wysokie są niskie raty

Pozwól, że oderwiemy się na chwilę od biznesu internetowego. Inspiracją do napisania tego wpisu były reklamy instytucji finansowych, promujące "niskie...

Zamknij