Kolejne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z robotyki w Radkowie. Tym razem młodzi uczestnicy warsztatów z nauki przyszłości tworzyli robot sztaplarki. Nie wiecie co to jest ? Inaczej mówiąc wózek widłowy. Uczestnicy zajęć pozalekcyjnych w Radkowie podzieleni zostali na dwie grupy i co środę konstruować będziemy kolejne roboty.

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki dla dzieci

Podczas zajęć wykonany został model sztaplarki (wózka widłowego), które zadaniem było uniesienie palety na widłach wózka, przy użyciu specjalnej dźwigni. Specjalnie opracowany program uruchamiał silnik, który unosił widły robota sztaplarki.

zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z robotyki Foto: Michał Szafrański

To kolejne spotkanie z małymi konstruktorami z Radkowa. Za tydzień zbudujemy równie ciekawy model. Przypominam, że partnerem w tym projekcie jest Stowarzyszenie Nasze Dzieciaki z Radkowa (rekrutacja – Agata Kocela – 607 875 324), na zlecenie którego prowadzę warsztaty.

polub

youtube facebook

Zapraszam do współpracy

Jeżeli chcesz, aby w Twojej szkole, stowarzyszeniu, miejscowości prowadzone były zajęcia pozalekcyjne z robotyki dla dzieci zapraszam do współpracy. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.michalszafranski.pl/robotyka-dla-dzieci

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *