Kilka miesięcy temu postanowiłem wpisać wszystkie strategie marketingowe, jakie wykorzystuje na co dzień. Powstał z tego bardzo duży materiał, swoisty trening marketingu, aby każdy mógł samodzielnie prowadzić sobie marketing w swojej firmie.

Trening marketingu online

Jako trener marketingu mogę podjąć się kolejnego marketingowe wyzwania w Twojej branży. Zapraszam Cię na trening marketingu online. Jeżeli nie czujesz się na siłach informatycznych, ale dostrzegasz siłę i potencjalnych klientów w internecie zapraszam Cię na www.trenermarketingu.pl/trener-marketingu.html. Kompleksowo zajmę się promocją Twoich produktów i usług w sieci.

trening marketingu

Trener marketingu Michał Szafrański

Zdaje sobie jednak sprawę, że możesz dopiero zaczynać biznes i masz ograniczony budżet na marketing.  Jeżeli masz wiedzę i umiejętności informatyczne i czas na próbę samodzielnego wdrażania strategii marketingu w Internecie, zachęcam Cię do subskrypcji filmików instruktażowych. Pokazuje w nich krok po kroku jak możesz zwiększać sprzedaż.

Czym zatem różni się moje indywidualne wsparcie od dostępu do filmików instruktażowych ?

Moje indywidualne wsparcie w ramach współpracy z firmami, to nie tylko gwarancja skuteczności (potwierdzona umową), ale również oszczędność bezcennego czasu. To opcja idealna, dla właścicieli firm, którzy chcą zająć się swoim biznesem, a wsparcie sprzedaży w Internecie powierzyć skutecznemu specjaliście.

Jeżeli jednak chcesz spróbować samodzielnie wdrażać strategie marketingu online zachęcam Cię do rejestracji, do platformy filmów instruktażowych:

zarejestruj sie

Darmowy webinar marketingowy

Dodatkowo zapraszam na webinar marketingowy online 💻, gdzie pokazuje strategie marketingu internetowego krok po kroku. Jeśli będziesz chciał współpracować ze mną świetnie, jeśli nie nic Cię to nie kosztuje, poza godzinką w niedzielę. Po odbiór darmowej wejściówki zapraszam na www.trenermarketingu.pl. Do zobaczenia na biznesowej drodze 👍

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Zachęcam do komentowania tego wpisu i Waszych sposobach na aktywność w domu

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *