biznes w sieci

Witaj nazywam się Michał Szafrański. Pracuje nad platformą, która zdecydowanie ułatwi biznes w sieci oparty o programy partnerskie. Na blogu www.michalszafranski.pl prezentuje sposoby na marketing w Internecie, ale i możliwości zarabiania w sieci.

Biznes w sieci : Blogowanie

Ostatnio wiele mówi się o blogowaniu. Codziennie powstaje pewnie kilkadziesiąt jak nie kilkaset witryn, tyleż samo artykułów i autorów pełnych wiary w sukces i w to prowadzenie bloga będzie częścią stylu życia i szansą na dodatkowy zarobek. Aktywnym bloggerem jestem od kilku lat i nie odkrywam i testuje nowe sposoby na zwiększenie popularności stron. W myśl zasady buduj zaufanie poprzez dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, od kilku lat dostarczam mam nadzieje praktyczną treść, która sądząc po płynących e-mailach z podziękowaniami pomaga.

biznes w sieci

Webinar trenermarketingu.pl

Na stronie trenermarketingu.pl znajdziesz znajdziesz miedzy innymi materiał, który pomoże Ci w pierwszych krokach w karierze bloggera. Wspólnie z moimi Partnerami biznesowymi opracowujemy gotowe rozwiązania biznesowe i odkrywamy możliwości jakie daje Internet. Poznasz przygodę z blogowaniem od podszewki. Od momentu założenia bloga poprzez jego promocje, po pierwszą złotówkę, która trafi na konto bankowe.

Tworzę właśnie grupę osób, które chcą wykorzystywać Internet do zarabiania w sieci. Internet to kopalnia możliwości, dlatego warto z niego skorzystać – właśnie teraz. Doba ma tylko 24 godziny, a ja chcę nauczyć tego biznesu każdego, zaangażowanego i pracowitego właściciela biznesu czy internautę. Wiem jak ważne jest wsparcie na samym starcie. Dlatego wypełnij prostą ankietę, a pomogę Ci osiągnąć zamierzone cele. Już dziś.

Nie zajmie Ci to dłużej niż 5 minut, a w odpowiedzi otrzymasz ode mnie plan działania krok po kroku, do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Kliknij, aby wypełnić prostą Ankietę

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Dołącz do mnie na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *