Witaj na początku wypada się przedstawić, co teraz to czynię. Mam na imię Michał i urodziłem się w latach 80-tych (konkretnie 85′). Więcej o mnie znajdziesz w zakładce „O mnie”. To mój pierwszy wpis na nowym blogu. Opowiem dziś jak zacząć bloga i dlaczego warto. Zanim zatem zacznę blogowanie, chciałem przywitać wszystkich czytelników i zaprosić wszystkich do systematycznej lektury moich blogów.

Jak zacząć bloga i wytrwać ?

Założyłem tego bloga, aby móc w jednym miejscu w Internecie dzielić się z Wami swoją wiedzą na temat marketingu, zarabiania w internecie i nie tylko. Do regularnej lektury mojej strony szczególnie zapraszam osoby, które niedawno założyły działalność gospodarczą. Jeszcze pamiętam jako mikroprzedsiębiorca zaczynałem rywalizacje rynkową, na wymagającym rynku usług księgowych, czy marketingowych.

jak zacząć bloga krok po kroku
Sprawdź jak możesz zacząć bloga będąc laikiem

Zanim napiszę jak zacząć bloga, kilka słów na temat Facebooka. Jeśli masz Facebooka to każda informacja, którą poruszam na blogu będzie również na tym gigantycznym portalu społecznościowym. Wystarczy polubić mój Fanpage. albo odwiedzaj stronę michalszafranski.pl co kilka dni. Mam również dla Ciebie praktyczne kursy o tematyce zarabiania w Internecie, marketingu, inwestowania, oszczędzania i nie tylko.

Dodatkowo chciałbym zaprosić Cię do komentowanie 📝 na blogu poprzez dodawanie własnych doświadczeń związanych z marketingiem internetowym oraz zarabianiem za pośrednictwem zakładki „Współpraca„. Ponadto możesz zostać autorem ciekawego wpisu i partnerem kopalni wiedzy na temat zarabiania przez Internet, marketingu oraz działalności samorządowej.

Jestem ciekawy czy macie swoje ulubione blogi, które często odwiedzacie. A może sami prowadzicie swój internetowy dziennik. Zapraszam do aktywnego komentowania tego i pozostałych artykułów…

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *