Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przeze mnie tytułu Latarnika 2016. To ogromne wyróżnienie i nobilitacja do dalszego aktywnego działania na rzecz osób niepełnosprawnych i lokalnej społeczności. Moim zdaniem wszyscy, którzy starają się dawać dobro powinno czuć się zwycięzcami.

Pierwsze emocje opadły i można napisać kilka zdań. Słowa podziękowania składam również Fundacji Jesteśmy Blisko i osobom którzy są blisko Stowarzyszeń Sprawniejsi.pl i NIEZNANOWICE.pl oraz społeczności lokalnej. To właśnie zapał i zaangażowanie ludzi w około jest motorem do działania.

Z tego miejsca gratuluje aktywności, wszystkim którzy dając dobro zmieniają naszą rzeczywistość. Gorąco trzymam również kciuki za trójkę bohaterów Maję, Bartoszka i Kamilka, którzy swój mecz o zdrowie jeszcze toczą – ale z pewnością wygrają!

Ambicją nieznanowickich Stowarzyszeń jest stworzenie miejsca integracji osób niepełnosprawnych, pełnosprawnych oraz seniorów. Miejsce aktywnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych poprzez sport i nie tylko. Otrzymana nagroda przyczyni się z pewnością do przybliżenia realizacji tego celu.

Szczególne gratulacje i podziękowania składam również artystom i prowadzącym wczorajszy koncert charytatywny. Wspólnie daliście nam wszystkim pozytywną dawkę energii i nadziei …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *