jak zrobić zrzut ze strony

Ostatnio tworząc szkic kolejnej strony internetowej potrzebowałem zrobić zrzut z całej strony nie tylko z tego co widzę na ekranie. Znalazłem szybkie rozwiązanie, ale pomyślałem sobie, że wiedza jak zrobić zrzut ze strony internetowej może przydać się osobom, które niekoniecznie chcą do tego celu ściągać kolejną wtyczkę, albo program komputerowy. Za moment wiesz się jak można zrobić zrzut ze strony dosłownie w minutę.

Zrzut ze strony internetowej

Aby wykonać zrzut ze strony internetowej skorzystamy z zagranicznego serwisu, dzięki któremu nie będziemy musieli nigdzie się logować, ani nic pobierać. Pobierzemy zrzut, albo inaczej mówiąc screen ze strony online. Wykonaj proszę kilka prostych kroków:

  1. Wejdź na stronę snapito.com
  2. W polu wyszukiwarki wpisz adres strony internetowej, z której chcesz zrobić zrzut, a następnie kliknij Snap.
  3. Teraz możesz pobrać zrzut na dysk, za pomocą przycisku Download Original Screenshot lub edytować zrzut, klikając Edit Screenshot i GOTOWE.

jak zrobić zrzut ze strony

Jak założyć bloga ?

Mam nadzieję, że kolejny praktyczny materiał na moim blogu pomógł Ci w tworzeniu zrzutów ze stron internetowych. Jeśli podobnie jak ja chciałbyś prowadzić swój własny blog zapraszam Cię do lektury jak założyć bloga i rozpocząć przygodę aktywnego blogerem.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *