Zmotywowany do wykorzystania praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie home stangingu kupię mieszkanie do remontu. Jeżeli masz problemy finansowe, potrzebujesz gotówki, a może masz nieruchomość, która od lat stoi bezużytecznie. Porozmawiajmy …

Kupię mieszkanie do remontu

Chciałbym kupić mieszkanie do remontu głównie po to, aby pomóc rozwiązywać problemy. Jako samorządowiec wiele energii poświęcam właśnie na rozwiązywanie problemów. Wśród najczęściej występujących problemów dotykających ludzi, którzy chcą sprzedać mieszkanie (tych z ogłoszeń i nie tylko) są m.in.

  • potrzeba pilnej gotówki (choroba, okazje biznesowe i inwestycyjne),
  • zadłużenie,
  • wyjazd za granice i chęć sprzedaży nieruchomości,
  • sprzedaż nieruchomości spadkowych,
  • konieczność podziału majątku (wynikających np. z rozwodu).

Jeżeli masz takie problemy, to z przyjemnością pomogę Ci je rozwiązać. Podczas rozmowy zaproponuje Ci kilka ścieżek osiągania celu. Czasem warto zacząć wszystko od nowa, a zgodzisz się ze mną, że łatwiej zrobić to z gotówką, a nie ze zobowiązaniami.

Szukam mieszkania do remontu, oczywiście w atrakcyjnej cenie

Oczywiście mieszkanie, które kupię nie musi wyglądać jak to powyżej. Jednak jeśli wymaga kapitalnego remontu, na który nie masz środków – dla mnie to nie problem. Pomogę!

Pomogę sprzedać mieszkanie

A co jeśli się nie dogadamy ? Nic nie szkodzi. Mogę pomóc Ci w zyskownej sprzedaży Twojego mieszkania ?. Na bazie doświadczenia w sprzedaży w Internecie i nie tylko, poprawimy wspólnie Twoją ofertę. Porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu ? 730 775 333 i o tym jak Ci mogę pomóc.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *