Bardzo chętnie kupię dom lub mieszkanie do remontu. Najlepiej na wsi, albo w małym miasteczku. Nie ukrywam że najbardziej interesują mnie nieruchomości w województwie świętokrzyskim. Kupię dom, zarówno do kapitalnego remontu, jak i do drobnej metamorfozy.

Kupię dom do remontu

Powodów sprzedaż domu może być wiele. Często bywa tak, że oprócz nieruchomości posiadamy również ogromne długi i problemy. Wtedy nie tylko kupię dom do remontu, ale rozwiąże również pomogę rozwiązać problemy np. z komornikiem czy wierzycielami.

kupię dom do remontu

Jeśli masz do sprzedania do remontu, zapraszam do kontaktu może kupię dom czy mieszkanie.

Dodatkowo wspieram swoich partnerów w znalezienie nowego, tańszego mieszkania. Jednak nie kupuje każdego domu. Przed zakupem domy czy mieszkania zadaje sobie kilka pytań:

  • dom lub mieszkanie może być zaniedbane, dawno nie używane, jednak nie powinno być zawilgocone, dlatego sprawdzam jaki jest ogólny stan nieruchomości,
  • z czego są wykonane mury i ile lat ma dom, czy blok w którym znajduje się mieszkanie,
  • co z elewacją i dociepleniem,
  • okolica nieruchomości, czyli czy jest ogrodzona, czy okolica jest bezpieczna, jak daleko znajduje się najbliższy sklep, czy szkoła,
  • co z ogrzewaniem, oświetlenie, kanalizacją, hydrauliką, oknami i drzwiami,
  • czy meble zostają w mieszkaniu,
  • analogicznie chciałbym wiedzieć czy sprzęt RTV-AGD również jest przedmiotem oferty i w jakim jest stanie.

Kupię dom na wsi

Na początku napisałem, że kupię dom na wsi. Nie jest do końca tam, że tylko na wsi. W pierwszej kolejności wybieram nieruchomości położone w województwie świętokrzyskim, śląskim i łódzkim. Nie zamykam się na mieszkania czy domy w miastach, w atrakcyjnych cenach. A co to znaczy atrakcyjna cena ? Spokojnie działam zgodnie z modelem WIN-WIN, czyli obie strony wygrywają. Obie czyli jeżeli tylko jedna strona zadowolona jest z ustalonych warunków zazwyczaj nie dochodzi do transakcji.

Kontakt z agentem Michałem

Jeżeli masz dom lub mieszkanie, które chcesz lub musisz sprzedać zapraszam 730 775 333. Abyśmy mogli współpracować nie musisz sprzedawać mnie swojej nieruchomości. Mogę pomóc Ci jedynie Ci ją atrakcyjnie sprzedać. Do tego celu wykorzystam sprawdzoną wiedzę w zakresie podnoszenia atrakcyjności domu czy mieszkania. Wszystko to co uda się dodatkowo wygenerować z nieruchomości podzielimy sprawiedliwie. Zgodzisz się pewnie, że to sprawiedliwy układ.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *